Bitomat Zabrze - plac Teatralny 12

Bitomat Cashify w Zabrzu znajduje się w galerii handlowej Platan przy placu Teatralnym 12. Ze względu na położenie jest idealnym miejscem dla ludzi, którzy muszą wymienić krypto lub gotówkę w szybki i niezawodny sposób, nawet w biegu. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się między innymi dworzec kolejowy oraz park miejski.

Bitomat w Zabrzu

Kryptomat Cashify - bankomat kryptowalutowy

Kryptomat Cashify Zabrze

Centrum Handlowe Platan,

plac Teatralny 12

41-800 Zabrze

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 7:30-22:00

nasze lokalizacje

Sprawdź czy jesteśmy już w Twojej okolicy!

Znajdź najbliższy stacjonarny kantor kryptowalut, kantor mobilny lub Kryptomat Cashify (bitomat) i ciesz się transakcją bez ryzyka!

Sprawdź lokalizacje
Sprawdź lokalizacje

Ekspresowa wymiana kryptowalut 24/7 w Zabrzu

Kryptomat znajdujący się w CH Platan na placu Teatralnym 12 w Zabrzu jest nowoczesnym punktem wymiany kryptowalut, będącym istotnym elementem rozwijającej się infrastruktury blockchain w tym mieście. Dzięki temu urządzeniu, mieszkańcy Zabrza oraz przyjeżdżający tu turyści mogą szybko i łatwo dokonywać transakcji związanych z kryptowalutami.

Urządzenie zostało umieszczone w bardzo dogodnym miejscu w Centrum Handlowym Platan niedaleko Parku Miejskiego, hotelu Ibis oraz dworca kolejowego, co zapewnia łatwy dostęp dla szerokiego grona użytkowników. Kryptomat jest dostępny codziennie od godziny 7:30 do 22:00.

Kryptomat w Zabrzu oferuje możliwość szybkich i płynnych transakcji związanych z najbardziej popularnymi kryptowalutami, takimi jak Bitcoin, Ethereum, Ripple oraz USDT. Dzięki temu mieszkańcy miasta mogą na bieżąco śledzić trendy na rynku kryptowalut i szybko na nie reagować.

Interfejs urządzenia jest przyjazny dla użytkowników i nie sprawia trudności nawet osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kryptowalutami. Wszystko jest jasno wyjaśnione krok po kroku, co ułatwia korzystanie z urządzenia. Bardziej doświadczeni użytkownicy docenią natomiast możliwość dokonywania szybkich transakcji, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz dyskrecji.

Zabrze, ze swoim potencjałem rozwojowym i otwartością na nowe technologie, jest idealnym miejscem dla tak przyszłościowej usługi. Kryptomat jest symbolem nowoczesności, łączącym w sobie tradycję z innowacją.

Kryptomat w Zabrzu to nowoczesne, wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla wszystkich zainteresowanych kryptowalutami, którzy wierzą, że staną się one kiedyś powszechnym środkiem płatniczym i chcą korzystać z łatwej wymiany krypto-fiat już dziś!

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.