Kantor kryptowalut Gdańsk

Stacjonarny kantor kryptowalut w Gdańsku znajduje się przy ul. Hynka 67, tuż przy stacji kolejowej Gdańsk Zaspa, w pobliżu Alei Grunwaldzkiej i alei Wojska Polskiego. W okolicy znajdują się też m.in. Uniwersytet WSB Merito Gdańsk, Loopy's World - Rodzinne Centrum Rozrywki i słynne, gdańskie murale.

CASHIFY - KRYPTOWALUTY I METALE SZLACHETNE

Sprzedaż, zakup i wymiana kryptowalut Gdańsk

Kantor kryptowalut Gdańsk

Hynka 67,

80-465 Gdańsk

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek

10:00-18:00

Kontakt:

+48 536 761 114

nasze lokalizacje

Sprawdź czy jesteśmy już
w Twojej okolicy!

Znajdź najbliższy Kryptomat Cashify, kantor stacjonarny lub kantor mobilny i ciesz się transakcją bez ryzyka!

Sprawdź lokalizacje
Sprawdź lokalizacje

Szybka i prosta wymiana kryptowalut w Gdańsku

Znajdujący się w dzielnicy Zaspa, przy ulicy Hynka 67, nasz stacjonarny kantor kryptowalutowy Cashify oferuje Ci łatwy i bezpieczny sposób na wymianę krypto-fiat oraz zakup metali szlachetnych. Skorzystaj z naszej oferty, aby w sposób legalny, szybki i bezproblemowy kupić, sprzedać za gotówkę lub nawet wymienić kryptowaluty na złoto lub srebro. Kantor Cashify to bezpieczne miejsce, gdzie w przyjaznej atmosferze możesz dokonać transakcji kryptowalutowych, nawet bez najmniejszego doświadczenia!

Jeśli zastanawiasz się, jak nabyć kryptowalutę lub jak ją sprzedać, kantor Cashify jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Usługi wymiany, które oferujemy, są proste, natychmiastowe i przyjazne dla każdego, niezależnie od doświadczenia w dziedzinie kryptowalut. W naszych punktach wymiany oferujemy Ci zakup, sprzedaż i wymianę ponad 460 różnych kryptowalut, w tym BTC, BCH, ETH, LTC, DOGE, DASH, ZEC, XMR, LBTC, XRP, USDT, a także walut fiat, takich jak EUR, GBP, PLN, USD i wiele, wiele więcej.

Czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero rozpoczynasz swoją drogę z technologią blockchain - jesteśmy tutaj, aby pomóc i zapewnić Ci profesjonalne i merytoryczne wsparcie. W naszym kantorze dokonasz wymiany kryptowalut na walutę tradycyjną i odwrotnie, a także zamienisz kryptowaluty na złoto - efektywnie, zgodnie z prawem i zawsze z naciskiem na najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Jednym z kluczowych atutów wymiany w Cashify jest przejrzystość procesu - brak ukrytych kosztów i dodatkowych opłat. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek transakcji masz pełną świadomość warunków i wysokości prowizji kantoru. Dokładnie wiesz, skąd się biorą wyliczenia i na jakiej podstawie ich dokonaliśmy. Nie dodajemy ukrytych opłat za żadne operacje związane z wypłatą gotówki lub transferem kryptowalut - naszym celem jest uczciwość, przejrzystość i legalność. Wszystko po to, żeby wymiana przypominała bardziej spotkanie znajomych, niż kontrahentów.

Do wyliczeń należnych kwot oraz wysokości prowizji, zawsze stosujemy odniesienie do kursu USDT, który zapewnia stabilność finansową. Zakup i sprzedaż kryptowalut zawsze odbywają się na zasadach transparentnych. Omijanie procesu bankowego pozwala nam zminimalizować ryzyko blokady konta bankowego, więc możesz czuć się bezpiecznie.