Kantor Kryptowalut - Rzeszów - Boya-Żeleńskiego 23

Stacjonarny kantor kryptowalut Cashify znajduje się w Rzeszowie przy ul. Boya-Żeleńskiego 23. Mieści się na drugim piętrze budynku. Pod budynkiem znajduje się bezpłatny parking dla klientów.

CASHIFY - KRYPTOWALUTY I METALE SZLACHETNE

Sprzedaż, zakup i wymiana kryptowalut Rzeszów

Kantor kryptowalut Rzeszów

Boya-Żeleńskiego 23/piętro II,

35-105 Rzeszów

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek

11:00-18:00

Kontakt:

+48 530 470 050

nasze lokalizacje

Sprawdź czy jesteśmy już w Twojej okolicy!

Znajdź najbliższy stacjonarny kantor kryptowalut, kantor mobilny lub Kryptomat Cashify (bitomat) i ciesz się transakcją bez ryzyka!

Sprawdź lokalizacje
Sprawdź lokalizacje

Stacjonarny kantor kryptowalut Cashify w Rzeszowie mieści się w dogodnej lokalizacji: przy ul. Boya-Żeleńskiego 23, dzięki czemu podróż jest równie bezproblemowa, jak sama wymiana. Nasza rzeszowska lokalizacja jest częścią ogólnopolskiej sieci kantorów kryptowalut i Kryptomatów, które zapewniają szybką, bezpieczną i dyskretną wymianę kryptowalut na gotówkę lub metale szlachetne, takie jak srebro i złoto.

Kantor Bitcoin Cashify zlokalizowany przy ulicy Boya-Żeleńskiego w Rzeszowie jest czynny w godzinach 10:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Na każdym etapie procedury wymiany nasi specjaliści służą pomocą, niezależnie od poziomu doświadczenia z kryptowalutami, wielkości portfela czy wiedzy finansowej. Jesteśmy dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać wszelkie obawy, umożliwiając Ci dokonywanie bezproblemowych i szybkich transakcji.

W Cashify z dumą podkreślamy nasze proste zasady wymiany, przejrzyste prowizje i brak dodatkowych kosztów. W naszych kantorach, takich jak ten w Rzeszowie, przy uk. Boya-Żeleńskiego 23 dostępnych jest ponad 460 różnych kryptowalut, w tym BTC, BCH, ETH, LTC, DOGE, DASH, ZEC, XMR, XRP i USDT, a także tradycyjne waluty, takie jak EUR, GBP, PLN i USD. Naszym głównym celem jest zapewnienie, by każda transakcja była bezpieczna, bez obawy o utratę pieniędzy lub zamrożenie konta bankowego. Wartość wymiany kryptowalut na gotówkę i gotówki na kryptowaluty obliczamy w oparciu o kurs USDT, co pozwala nam precyzyjnie określić odpowiednią wielkość transakcji oraz prowizję.

Dodatkowo, w naszym oddziale w Rzeszowie możesz wymienić kryptowaluty na metale szlachetne, takie jak złoto i srebro, co pozwala zdywersyfikować posiadane zasoby i skorzystać z wielu opcji przechowywania wartości, w tym takich, które są odporne na inflację.

Jeśli szukasz zaufanego miejsca na szybką, sprawną i bezpieczną wypłatę gotówki za kryptowalut lub chcesz bezproblemowo kupić kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ethereum, Tether i inne, sprawdź kantor krypto Cashify w Rzeszowie!

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.