Prosto łączymy kryptowaluty i biznes

Cashify dla biznesu to rozwiązania dla przedsiębiorców, którzy myślą perspektywicznie, chcą poszerzyć swoje możliwości i otworzyć się na rewolucję finansową, która trwa.

Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami
Szybkość, wygoda i korzyści dla Twojego biznesu

Odkryj potęgę płatności krypto-fiat i zwiększ swoje możliwości biznesowe!

Załóżmy, że jesteś właścicielem dynamicznie rozwijającego się software house'u z otwartym podejściem do innowacji. Twój klient chce zapłacić w kryptowalutach za Twoją usługę, bo ceni sobie szybkość i niski koszt transakcji. Zastanawiasz się jak efektywnie przekształcić je na tradycyjne pieniądze, by móc zapłacić swoim developerom za pracę. Co dalej?

Możesz wybrać jedną z dwóch dróg: rozliczać wszystko na własną rękę, zbierając tonę dokumentów, rejestrując się na giełdzie i wydłużając czas transakcji do maksimum lub skorzystać z naszego pośrednictwa i otrzymać przelew niemal natychmiastowo po ekspresowej procedurze KYB, bez ryzyka, w 100% legalnie i prosto do rozliczenia!

STAŁA WSPÓŁPRACA DLA FIRM

Zakupy hurtowe

Planujesz zakupy większe niż 1 200 000 USD w skali roku? Sprawdź jakie warunki możemy Ci zaproponować i ciesz się maksymalnie obniżoną prowizją!

Obsługujemy waluty, takie jak PLN, EUR i USD. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!

Dlaczego Warto?

Kryptowaluty dla biznesu

Cashify dla biznesu to ekspresowa i bezproblemowa procedura weryfikacji (KYB), dzięki której nawet w kilkanaście minut możemy rozpocząć współpracę i przetransferować Twoje środki.

Dzięki swobodzie wyboru wypłaty to Ty decydujesz, czy mamy wykonać przelew bankowy, wydać gotówkę (USD/EUR/PLN) lub dostarczyć środki w formie metali szlachetnych. Przed transakcją możesz zablokować warunki (np. aktualny kurs waluty), więc nic Cię nie zaskoczy w jej trakcie.

Nasze stawki prowizyjne są dostosowane do rynkowych standardów, aby zapewnić Ci maksymalne korzyści finansowe i satysfakcję ze współpracy!

Jakub Bartoszek

@Kopcibuszek

Skontaktuj się, zobacz nowe możliwości i przenieś swój biznes na wyższy level!

Dziękujemy! Skontaktujemy się z tobą jak najszybciej!
Oops! Coś poszło nie tak
Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.