Jak odzyskaliśmy środki Pana Adama – Krypto Pogotowie

W Cashify doskonale rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo środków naszych klientów. Chcielibyśmy podzielić się historią Pana Adama, który skorzystał z naszego Krypto Pogotowia po zauważeniu, że jego Ethereum zniknęło z portfela zaraz po wypłacie z giełdy, zostało wysłane na nieznany adres.

Natychmiastowa reakcja na zagrożenie

Pan Adam niezwłocznie zgłosił problem, a my natychmiast przystąpiliśmy do działania. Po przekazaniu nam adresu portfela, z którego zniknęły środki, zidentyfikowaliśmy, że Ethereum zostało przetransferowane na inny adres. Po ustaleniu celu transferu upewniliśmy się, że na tym adresie nie znajdują się żadne tokeny ani NFT, które mogłyby zostać natychmiast wytransferowane. Nasze śledztwo ujawniło, że na adresie znajduje się staking z 10-dniowym okresem blokady. Wiedząc, że odblokowanie miało nastąpić za kilka dni, przygotowaliśmy specjalny program, który automatycznie pobierał dane niezbędne do przeprowadzenia transakcji wypłaty ze strony projektu.

Skuteczne działania w obliczu wyzwania

Aby zapewnić powodzenie operacji, monitorowaliśmy również działania osoby, która przejęła adres, analizując jej metody wykonywania transakcji. Kilkukrotnie odnawiała ona 10-dniowy okres blokady poprzez dopłatę nowych tokenów do stakingu. Nasza cierpliwość i dyskrecja były kluczowe – czekaliśmy na odblokowanie tokenów, nie ujawniając się w międzyczasie.

Sukces i bezpieczny transfer

W momencie odblokowania tokenów, nasz program zadziałał bezbłędnie. Udało się wypłacić tokeny ze stakingu i natychmiast przetransferować je na bezpieczny adres. Następnie przekazaliśmy uratowane środki na adres podany przez Pana Adama. Cała operacja zakończyła się sukcesem, umożliwiając Panu Adamowi ponowne korzystanie ze swoich zasobów.

Kontynuacja działań

Miesiąc po udanej akcji odzyskania tokenów, Pan Adam ponownie zwrócił się do nas z prośbą o wypłatę vestingu zakupionych wcześniej tokenów. Tokeny te zostały zakupione kilka miesięcy wcześniej w przedsprzedaży, a teraz nadszedł moment ich listingu. Tym razem nie było możliwości ingerencji w moment odblokowania tokenów, jednak dzięki naszej staranności i szybkiej reakcji udało się je odebrać i przesłać na bezpieczny adres w pierwszym możliwym bloku.

Szybka reakcja to podstawa

Historia Pana Adama ukazuje, jak ważne jest szybkie reagowanie oraz współpraca z ekspertami, którzy potrafią skutecznie działać w sytuacjach kryzysowych. W Cashify jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc i zabezpieczyć środki naszego klienta, zapewniając mu spokój i bezpieczeństwo.

Jeżeli kiedykolwiek znajdziesz się w podobnej sytuacji, pamiętaj, że możesz liczyć na Krypto Pogotowie od Cashify. Jesteśmy tutaj, aby chronić Twoje krypto-zasoby i wspierać Cię w każdej trudnej sytuacji.

Lista artykułów

Zobacz inne artykuły

Per click “Accept”, you agree to the storage of cookies on your device in order to improve site navigation, analyze site usage and support our marketing efforts. For more information, please explore our Politica de confidentialitate .