Krypto Pogotowie

Pomagamy ratować kryptowaluty i NFT z przejętych portfeli. Chronimy Twoje środki uwalniane ze stakingu, vestingu czy airdropa przed botami scamerów. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu dostępu do portfeli kryptowalutowych, gdy pomylisz frazę seed lub kolejność słów jest pomieszana.

Skontaktuj się na Telegramie

Masz problem związany z portfelem kryptowalutowym? Skontaktuj się z nami jak najszybciej - w wielu przypadkach czas ma znaczenie!

Informacje kontaktowe

Krypto Pogotowie Cashify

Telefon:  + 48 515 517 355

(kontakt telefoniczny w nagłych wypadkach)

mail: krypto.pogotowie@cashify.eu

Dziękujemy! Skontaktujemy się z tobą jak najszybciej!
Oops! Coś poszło nie tak

Zobacz przypadki, w których pomogliśmy

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów, niejednokrotnie przywróciliśmy dostęp do portfela kryptowalutowego oraz uratowaliśmy wiele osób przed utratą środków w wyniku krypto oszustw. Prowadzimy również działania edukacyjne, ucząc użytkowników bezpiecznego korzystania z portfeli.

Wypłata środków z przejętego portfela - historia Pana Adama

Pan Adam zgłosił kradzież Ethereum, które trafiło na adres z 10-dniowym stakingiem. Natychmiast przystąpiliśmy do działania, monitorując złodzieja. Po odblokowaniu tokenów nasz program skutecznie wypłacił je na bezpieczny adres Pana Adama. Ta historia podkreśla znaczenie szybkiej reakcji i współpracy z ekspertami w celu zapewnienia bezpieczeństwa środków.

Czytaj więcej
Sprawdź prowizje

Uratowanie portfela z błędnej frazy seed - historia Pani Patrycji

Pani Patrycja zgłosiła problem z dostępem do swojego portfela kryptowalut z powodu pomieszanych i błędnie zapisanych słów frazy seed. Nasz zespół ekspertów zidentyfikował literówkę i sprawdził wszystkie możliwe kombinacje, aby odtworzyć poprawną frazę, co pozwoliło odzyskać dostęp do portfela. Dzięki szybkiej reakcji i współpracy z ekspertami, portfel Pani Patrycji został bezpiecznie przywrócony.

Czytaj więcej
Sprawdź prowizje

Wykradzione hasła - historia Pani Sylwii

W historii Pani Sylwii kluczowy okazał się moment, gdy udostępniła oszustom zdalny dostęp do swojego komputera. To właśnie wtedy przestępcy wykradli wszystkie wrażliwe informacje i przejęli władzę nad jej kontami.

Czytaj więcej
Sprawdź prowizje
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Skontaktuj się na Telegramie
FAQ - zobacz więcej
Skontaktuj się na Telegramie
Per click “Accept”, you agree to the storage of cookies on your device in order to improve site navigation, analyze site usage and support our marketing efforts. For more information, please explore our Politica de confidentialitate .