Krypto Pogotowie

Cashify to nie tylko usługi wymiany krypto na gotówkę lub odwrotnie, ale również edukacja i pomoc w temacie wirtualnych walut. Zajmujemy się również między innymi wykrywaniem oszustw, pomocą w próbie odzyskania utraconych środków czy udzielaniem porad w temacie scamów. Oferujemy szybkie i skuteczne wsparcie w nagłych sytuacjach kryzysowych związanych z kryptowalutami.

Skontaktuj się na Telegramie
FAQ - zobacz więcej

Masz problem związany z portfelem kryptowalutowym? Skontaktuj się z nami jak najszybciej!

Informacje kontaktowe

Krypto-pogotowie

tel: + 48 515 517 355

mail: krypto.pogotowie@cashify.eu

Dziękujemy! Skontaktujemy się z tobą jak najszybciej!
Oops! Coś poszło nie tak
Kantory, kryptomaty, złoto

Pomogliśmy już wielu osobom

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów, uratowaliśmy już łącznie kilka milionów złotych przed utratą poprzez krypto oszustwa oraz uświadomiliśmy ogromną ilość osób, jak przestrzegać się przed nimi. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów:

Presja na inwestowanie pieniędzy z kredytu - historia Pani Marty

Co można zrobić najgorszego, kiedy stajemy się ofiarą scamu połączonego z kryptowalutami, czy tak naprawdę dowolnymi inwestycjami? Najprawdopodobniej jest to wzięcie kredytu na taką inwestycję. Im większy albo z im istotniejszym zabezpieczeniem po naszej stronie (np. na nieruchomości), tym gorzej.

Czytaj więcej
Sprawdź prowizje

Odbiór majątku po likwidacji spółki - historia Pani Agnieszki

Historia Pani Agnieszki zaczyna się jak wiele innych – od niewinnej rozmowy w internecie. Kilka miesięcy wcześniej poznała mężczyznę, przedsiębiorcę z Holandii. Był interesujący, wykształcony, mówił o swoich podróżach, biznesach, marzeniach. Jego słowa przyciągały ją jak magnes, a ich rozmowy stawały się coraz bardziej osobiste…

Czytaj więcej
Sprawdź prowizje

Wykradzione hasła - historia Pani Sylwii

W historii Pani Sylwii kluczowy okazał się moment, gdy udostępniła oszustom zdalny dostęp do swojego komputera. To właśnie wtedy przestępcy wykradli wszystkie wrażliwe informacje i przejęli władzę nad jej kontami.

Czytaj więcej
Sprawdź prowizje
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Skontaktuj się na Telegramie
FAQ - zobacz więcej
Skontaktuj się na Telegramie
Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.