Poznaj Cashify - ogólnopolską sieć kantorów kryptowalutowych

Działamy na jasnych zasadach, bez ukrytych kosztów, bezpiecznie i dla Twojej wygody!

kryptowaluty na wyciągnięcie ręki

Twoja przyszłość płatności zaczyna się tutaj!

Cashify to stale rozrastająca się sieć stacjonarnych i mobilnych kantorów kryptowalutowych oraz intuicyjnych Kryptomatów. Za cel postawiliśmy sobie zaprojektowanie prostych, błyskawicznych i bezproblemowych transakcji, z których sami chcielibyśmy korzystać.

Dążymy do tego, aby każdy miał łatwy dostęp do kryptowalut poprzez bezpieczne i godne zaufania transakcje, które sprawią, że kryptowaluty staną się kiedyś regularnym środkiem płatniczym dla każdego.

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem czy doświadczonym inwestorem, nasi pracownicy są zawsze gotowi, by w komfortowych warunkach wesprzeć Cię na każdym etapie transakcji.

W Cashify przywiązujemy ogromną wagę do przyjaznej atmosfery podczas transakcji. Chcemy, aby wymiana kryptowalut była jak spotkanie przyjaciół, których łączy wspólna pasja i zainteresowania. Dlatego oferujemy optymalne prowizje, transparentny proces i brak ukrytych kosztów.

Obsługujemy zarówno waluty fiat, takie jak PLN, EUR, GBP i USD, jak
i ponad 460 kryptowalut, w tym popularne BTC, BCH, ETH, LTC, DOGE, DASH, ZEC, XMR, LBTC, XRP, USDT.

A jeśli marzysz o posiadaniu metali szlachetnych, takich jak złoto i srebro, i zamianie swoich zysków z inwestycji na odporne na inflację aktywa, możesz zrobić to w naszym kantorze kryptowalutowym!

Skontaktuj się
Skontaktuj się
Co nas napędza?

Making crypto more accessible and exchangeable

Nasza Misja

Nasza misja to uczynienie kryptowalut bardziej dostępnymi i przyjaznymi dla wszystkich, niezależnie od doświadczenia, statusu i wielkości kryptowalutowego portfolio. Chcemy, by każdy mógł na co dzień zarządzać swoim portfelem tak, jak lubi. Bez ograniczeń i skomplikowanych procedur.

Nasza Wizja

Wspólnie chcemy tworzyć społeczność entuzjastów kryptowalut, ludzi biznesu i inwestorów, których łączą cele i wspólnie wyznawane wartości, takie jak przyjaźń, gościnność, zaufanie, szacunek.

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.