Kantory kryptowalut

Odkryj świat kryptowalut z naszymi stacjonarnymi kantorami, w których łatwo, szybko i w 100% legalnie kupisz lub sprzedasz kryptowaluty, a nawet przekonwertujesz je w złoto lub srebro inwestycyjne. Bez ryzyka, dyskretnie i od ręki! Zobacz czy jesteśmy już w Twoim mieście!

Sprawdź lokalizacje
Sprawdź lokalizacje
Krok po kroku

Wymiana kryptowalut w Cashify jest mega prosta!

1. Wybierz kantor i ruszaj na wymianę!

Umów się na transakcję lub przyjdź do kantoru w godzinach jego otwarcia.

2. Przygotuj dostęp do portfela

Nieważne czy będzie to portfel cyfrowy, sprzętowy, czy portfel na giełdzie.

3. Zaakceptuj warunki wymiany

Przedstawiciel kantoru obliczy prowizję oraz należną sumę na podstawie odniesienia do kursu USDT.

4. Przekaż pieniądze

Przekaż gotówkę przedstawicielowi kantoru lub przelej środki na wskazany przez niego rachunek bankowy.

5. Poczekaj na transfer kryptowalut

Kryptowaluty w ciągu kilku chwil trafią na portfel, który wskażesz. I już!

1. Wybierz kantor i ruszaj na wymianę!

Umów się na transakcję lub przyjdź do kantoru w godzinach jego otwarcia.

2. Przygotuj dostęp do portfela

Nieważne czy będzie to portfel cyfrowy, sprzętowy, czy portfel na giełdzie.

3. Zaakceptuj warunki wymiany

Przedstawiciel kantoru obliczy prowizję oraz należną sumę na podstawie odniesienia do kursu USDT. 

4. Wyślij kryptowaluty

Przedstawiciel kantoru przekaże Ci adres portfela do wpłaty kryptowalut.

5. Odbierz pieniądze!

Wybierz wypłatę gotówki prosto do ręki lub przelew środków na Twoje konto bankowe. To wszystko!

nasze lokalizacje

Sprawdź czy jesteśmy już w Twojej okolicy!

Znajdź najbliższy stacjonarny kantor kryptowalut, kantor mobilny lub Kryptomat Cashify (bitomat) i ciesz się transakcją bez ryzyka!

Sprawdź lokalizacje
Sprawdź lokalizacje
DLACZEGO KANTORY CASHIFY?

Kryptowaluty łatwiejsze
i bardziej dostępne
niż kiedykolwiek!

Jeśli zastanawiasz się jak kupić kryptowalutę lub jak wypłacić kryptowalutę, to nasz kantor będzie dla Ciebie odpowiednim miejscem. Korzystanie z usług wymiany Cashify jest proste i przyjazne dla wszystkich, niezależnie od poziomu doświadczenia z kryptowalutami.

Bez względu na to, czy jesteś zaawansowanym inwestorem czy początkującym entuzjastą blockchaina, służymy pomocą i zapewniamy profesjonalne wsparcie. W kantorze zrealizujesz wymianę krypto na fiat i odwrotnie lub wymienisz kryptowaluty na złoto - sprawnie, zgodnie z prawem oraz z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa.

Cashify dla biznesu

Wsparcie B2B w płatnościach krypto

Rozszerz horyzonty swojego biznesu, angażując się w innowacyjny świat płatności kryptowalutowych, które są szybsze, często dużo tańsze i dają większe możliwości w porównaniu z fiat. Nasza oferta B2B została zaprojektowana tak, by zapewnić Twojej firmie najwyższy standard usług oraz unikalne korzyści. Gwarantujemy błyskawiczną realizację transakcji, które mogą być przeprowadzane nawet w ciągu kilkunastu minut, bez względu na walutę, kraj czy porę dnia.

Sprawdź możliwości
Sprawdź możliwości
WPŁACAJ i WYPŁACAJ KRYPTO Z DOWOLNEGO MIEJSCA

Wymiana BLIK w dowolnym bankomacie

Korzystaj z dowolnego bankomatu lub wpłatomatu w Polsce i z łatwością zamień gotówkę w kryptowaluty i odwrotnie za pomocą systemu BLIK. Wystarczy, że skierujesz swoje kroki do najbliższego bankomatu, a my zamienimy go dla Ciebie w bitomat! Wypełnij formularz na stronie, ustal szczegóły transakcji, odbierz lub wpłać gotówkę w dowolnym miejscu i ciesz się elastycznością i komfortem, których nie oferuje żaden inny kantor!

Wymieniaj z BLIK
Wymieniaj z Blik
WOLISZ WYMIANĘ NA WŁASNYCH ZASADACH?

Mobilne kantory kryptowalut

Mobilne kantory kryptowalutowe to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie elastyczność i swobodę wyboru miejsca oraz czasu transakcji lub nie posiadają jeszcze stacjonarnego kantoru ani Kryptomatu Cashify w swojej okolicy. Wystarczy skontaktować się z nami, aby umówić spotkanie, a my zajmiemy się resztą - odbierzemy lub dowieziemy od Ciebie gotówkę i przyjmiemy lub dostarczymy kryptowaluty na wskazany przez Ciebie adres portfela.

Umów wymianę w dogodnym miejscu

Stałe koszty, zero ukrytych opłat

Wymianę z Cashify cechują stałe koszty bez ukrytych opłat. Przed przystąpieniem do wymiany kryptowalut dokładnie wiesz jakie są warunki i ile wyniesie prowizja kantoru. Nie pobieramy ukrytych prowizji od jakichkolwiek czynności związanych z obrotem gotówką bądź kryptowalutami - stawiamy na uczciwość, transparentność i legalność.

W tym wypadku zastosowanie ma USDT, który jest gwarantem stabilności finansów, dlatego wysokość prowizji i kursu wymiany zawsze wynika z aktualnego kursu tego stablecoina. Zakup kryptowalut i sprzedaż kryptowalut zawsze odbywa się na przejrzystych zasadach. Podczas procesu pomijamy banki, dlatego niwelujemy ryzyko blokady konta bankowego.

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.