Next Block Expo nadciąga wielkimi krokami!

Dla specjalistów i pasjonatów technologii blockchain 15-16 maja to kluczowe daty, bo właśnie wtedy Warszawa stanie się centrum Web3.

Daty 15-16 maja 2024 roku są kluczowe dla miłośników i ekspertów technologii blockchain, gdyż wtedy to Warszawa stanie się mekką tej branży. To właśnie w tych dniach odbędzie się Next Block Expo - jedno z największych wydarzeń tego typu w Europie, przynoszące nowe perspektywy i możliwości.

Dlaczego warto?

To nie tylko kolejne spotkanie branżowe. Next Block Expo to unikalna szansa na poznanie najnowszych trendów, zdobycia cennej wiedzy i nawiązanie kontaktów biznesowych w dynamicznie rozwijającej się branży blockchain. To także możliwość spotkania z ekspertami, wymiany poglądów oraz zgłębienia tajemnic Web3.

Podczas tego eventu, Multikino Złote Tarasy stanie się miejscem spotkań dla ponad 2000 uczestników, w tym 140 prelegentów oraz 30 renomowanych marek i projektów związanych z technologią blockchain. To będzie doskonała okazja, aby zanurkować w świat nowoczesnych rozwiązań, obserwować najnowsze trendy i poznać tajniki sukcesu w branży.

NBX Opening Party: urodziny Cashify oraz Hi World!

Miłośnicy dobrej zabawy mogą liczyć na mocne wrażenia podczas NBX Official Party połączonego z urodzinami sieci kantorów kryptowalut Cashify i agencji marketingowej Hi World!. Impreza odbędzie się wieczorem 15 maja, tuż po pierwszym dniu wydarzenia. To będzie idealna chwila, aby dokończyć rozpoczęte podczas konferencji rozmowy, nawiązać nowe kontakty i zacząć imprezę w dobrym nastroju, a przede wszystkim świętować drugie urodziny Cashify oraz pierwsze agencji Hi World!.

Spotkaj się z ekipą Cashify!

Ekipa Cashify przygotowała dla uczestników wydarzenia liczne atrakcje i niespodzianki, które jeszcze bardziej urozmaicą chwile spędzone na evencie. To świetna okazja do spotkania się z drużyną Cashify! Będziemy tam na Ciebie czekać!

Zdobądź swój bilet już dziś!

Nie zwlekaj! Jeśli jeszcze nie masz swojego biletu na Next Block Expo, teraz jest najlepszy moment, aby go zdobyć. Przy zakupie użyj kodu “CASHIFY20”, aby zgarnąć bilet aż o 20% taniej!

Lista artykułów

Zobacz inne artykuły

Per click “Accept”, you agree to the storage of cookies on your device in order to improve site navigation, analyze site usage and support our marketing efforts. For more information, please explore our Politica de confidentialitate .