Next Block Expo wraca do Warszawy!

W dniach 15-16 maja 2024 r. Warszawa po raz kolejny będzie gospodarzem Next Block Expo. W ramach Polish Blockchain Week stolica Polski będzie pełnić rolę centrum innowacji w Europie. Organizatorzy chcą zwrócić uwagę na rosnące szanse Polski na stanie się kolejnym dużym europejskim hubem Web3.

Next Block Expo ponownie zawita do Warszawy w dniach 15-16 maja 2024 roku. Wydarzenie jest częścią Polish Blockchain Week, dzięki któremu stolica Polski stanie się epicentrum europejskich innowacji.

Celem organizatorów jest podkreślenie rosnącego potencjału Polski, aby stać się kolejnym ważnym ośrodkiem Web3 w Europie. Ze względu na reputację Polski jako miejsca, w którym pracują wysoko wykwalifikowani i szanowani programiści, wiele marek wyraziło zainteresowanie otwarciem swoich oddziałów w Polsce. Działa tu wiele aktywnych projektów i społeczności, które będą również organizować wydarzenia towarzyszące przez cały tydzień, aby zakończyć tydzień wydarzeniem Next Block Expo 2024.

Miejscem czwartej edycji jest Multikino Złote Tarasy. Obecnych będzie ponad 2000 miłośników branży, ponad 140 renomowanych prelegentów oraz ponad 30 marek i projektów Web3. Dwa dni poświęcone będą omówieniu najnowszych prognoz i osiągnięć w branży blockchain.

Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele największych na świecie funduszy inwestycyjnych, tacy, jak Robby Yung, dyrektor inwestycyjny Animoca Brands, oraz Miko Matsumura, partner generalny w gumiCryptos.

Polish Blockchain Week

Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się innowacyjne wydarzenie pod nazwą Polish Blockchain Week. W ciągu tygodnia konferencje, seminaria, warsztaty i inne wydarzenia organizowane przez prężne grupy i organizacje przekształcą Warszawę w centrum społeczności kryptowalutowej w Europie. Tysiące fanów Web3 odwiedzi Warszawę, aby dzielić się informacjami, czerpać inspirację i wymieniać się doświadczeniami.

Polish Blockchain Week ma na celu podkreślenie potencjału Polski jako kolejnego dużego centrum kryptowalut w Europie, a głównym wydarzeniem wieńczącym cały tydzień będzie Next Block Expo.

Odwiedź stronę, aby dowiedzieć się więcej.

Spotkaj się z ekipą Cashify

Oczywiście na tak dużym wydarzeniu nie może nas zabraknąć! Ekipa Cashify będzie obecna na NBX wraz z mnóstwem atrakcji oraz nagród dla uczestników. Chcesz przyjść i pogadać z nami, lub po prostu zbić piątkę? Będziemy na Ciebie czekać 15-16 maja w Złotych Tarasach w Warszawie!

Dodatkowo, wraz z agencją Hi World! organizujemy specjalne After Party 15. maja, tuż po pierwszym dniu wydarzenia. Chcesz pobawić się z nami z okazji drugich urodzin Cashify oraz pierwszych urodzin agencji Hi World? Zapraszamy Cię już teraz, zarejestruj się tutaj i wpadnij świętować wraz z nami obie rocznice!

Nie masz jeszcze swojego biletu na NBX? Zakup go pod tym linkiem z kodem “CASHIFY20”, aby uzyskać 20% rabat!

Lista artykułów

Zobacz inne artykuły

Per click “Accept”, you agree to the storage of cookies on your device in order to improve site navigation, analyze site usage and support our marketing efforts. For more information, please explore our Politica de confidentialitate .