Otwarcie nowych kantorów krypto: Leszno i Kielce

Z dumą i radością ogłaszamy, że sieć kantorów kryptowalutowych Cashify powiększyła się właśnie o dwie nowe lokalizacje: Leszno oraz Kielce. Umacniamy swoją obecność na rynku i stale rozszerzamy zasięg działania, by gwarantować każdemu szybką, bezpieczną i wygodną wymianę kryptowalut.

Nowe kantory Cashify znajdują się w strategicznych lokalizacjach w Kielcach i Lesznie, oferując mieszkańcom tych miast i okolic łatwiejszy dostęp do kryptowalut.

Kantor kryptowalut Kielce

Henryka Sienkiewicza 78A w Kielcach, w bezpośrednim sąsiedztwie 4-gwiazdkowego hotelu Grand Hotel Kielce. Tuż obok znajduje się także główna stacja kolejowa Kielce, a spacer spod kantoru do rynku zajmie około 10 minut.

Kantor kryptowalutowy Cashify w Kielcach funkcjonuje od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00. Położenie w centralnej części miasta ułatwia dostęp zarówno pieszym, jak i klientom korzystającym z transportu publicznego czy samochodowego. Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić Bitcoina w Kielcach, to zapraszamy na wymianę!

Kantor kryptowalut Leszno

Drugi z nowo otwartych kantorów kryptowalutowych mieści się przy ulicy Towarowej 13/12 w Lesznie, w dzielnicy Śródmieście. Położony nieco dalej od centrum, niż kantor w Kielcach, zapewnia równie wygodny dostęp i szybki dojazd różnymi środkami transportu. W niedalekim sąsiedztwie kantoru kryptowalutowego w Lesznie znajdują się m.in. Zabytkowa, kolejowa wieża ciśnień, Park Leszczyńskich Satyryków czy Teatr Miejski.

Kantor kryptowalutowy Cashify w Lesznie jest otwarty od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do 16:00. Lokalizacja ta jest również dogodna, znajdując się w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych miasta. Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na zakup kryptowalut w Lesznie, wpadnij do Cashify przy ul. Towarowej 13!

Dlaczego warto skorzystać ze stacjonarnej wymiany kryptowalut?

Atuty wymiany kryptowalut w kantorach stacjonarnych Cashify obejmują kilka kluczowych aspektów. Przede wszystkim, kantory te zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji, co jest szczególnie istotne w kontekście ryzyka oszustw i cyberataków, które częściej występują w środowisku online. Dodatkowo, możliwość bezpośredniej rozmowy z doradcą i uzyskania fachowej pomocy w trakcie transakcji jest cennym atutem, zwłaszcza dla osób nowych w świecie kryptowalut. Szybkość obsługi w kantorze stacjonarnym również stanowi ważny czynnik – wymiana kryptowalut odbywa się niemal natychmiastowo, a cały proces trwa około 15 minut.

Oprócz tego, unikalną usługą oferowaną przez kantory Cashify jest możliwość wymiany kryptowalut na metale szlachetne, takie jak złoto czy srebro. Jest to atrakcyjna opcja dla osób szukających alternatywnych sposobów inwestowania swoich środków cyfrowych w stabilne aktywa.

Kielce i Leszno, które dołączyły właśnie do rodziny Cashify stanowią istotne uzupełnienie sieci usług finansowych w Polsce, odpowiadając na rosnące zainteresowanie kryptowalutami i oferując klientom bezpieczną i profesjonalną obsługę. Zapraszamy!

Lista artykułów

Zobacz inne artykuły

Per click “Accept”, you agree to the storage of cookies on your device in order to improve site navigation, analyze site usage and support our marketing efforts. For more information, please explore our Politica de confidentialitate .