Kantor kryptowalut - Kępno - Rynek 3

Stacjonarny kantor kryptowalut Cashify w Kępnie znajdziesz przy ul. Rynek 3. Znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, umożliwiając bezproblemowe dotarcie z każdego punktu w mieście. Kantor usytuowany jest w ścisłym centrum miasta, ale jednocześnie jest położony blisko trasy ekspresowej S8 Wrocław - Łódź, dzięki czemu jest idealnie skomunikowany z okolicą. W sąsiedztwie znajduje się Muzeum Ziemi Kępińskiej.

CASHIFY - KRYPTOWALUTY I METALE SZLACHETNE

Zakup, sprzedaż i wymiana kryptowalut Kępno

Kantor kryptowalut Kępno

Rynek 3,

63-600 Kępno

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek

08:00-15:00

Kontakt:

+48 607 721 759

onze locaties

Check if we are already

Find your nearest Kryptomat Cashify, landline or mobile exchange and enjoy a risk-free transaction!

Check the locations
Check the locations

Szybka i prosta wymiana kryptowalut w Kępnie

Stacjonarny kantor kryptowalut Cashify, usytuowany jest w Kępnie, przy ulicy Rynek 3, w strategicznej lokalizacji miasta, tuż obok głównych dróg. Kantor w Kępnie należy do sieci stacjonarnych kantorów kryptowalut, mobilnych punktów wymiany oraz Kryptomatów, które gwarantują szybką, bezpieczną i dyskretną wymianę kryptowalut na gotówkę lub złoto.

Zastanawiałeś się kiedyś, jak łatwo i szybko zamienić swoje pieniądze na kryptowaluty? Lub odwrotnie - jak sprzedać Bitcoin, Ethereum czy inne cyfrowe tokeny, niezależnie od sytuacji na rynku, legalnie, bezpiecznie i bez ryzyka? Jeśli tak, to Cashify kantor kryptowalutowy w Kępnie jest dokładnie tym, czego szukasz!

Niezależnie od poziomu Twojej znajomości kryptowalut, doświadczenia inwestycyjnego lub rozmiaru portfela, nasi eksperci są dostępni na każdym etapie procesu wymiany, gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Naszym celem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa, wygody i satysfakcji z każdej transakcji!

W Cashify kładziemy nacisk na legalne praktyki, przejrzyste zasady i eliminowanie ukrytych opłat. Dysponujemy obsługą ponad 460 różnych kryptowalut, takich jak BTC, BCH, ETH, LTC, DOGE, DASH, ZEC, XMR, LBTC, XRP, USDT, oraz różnych walut fiat, w tym EUR, GBP, PLN i USD. Dzięki temu zapewniamy maksymalny komfort i wygodę podczas transakcji, dbając o bezpieczeństwo Twoich środków.

Naszym priorytetem jest umożliwienie łatwej, przyjemnej i bezpiecznej wymiany kryptowalut, bez obaw o utratę funduszy lub blokadę konta bankowego. Dodatkowo, w naszym kantorze w Kępnie oferujemy możliwość wymiany kryptowalut na metale szlachetne, takie jak złoto i srebro, co umożliwia zdywersyfikowanie portfolio i korzystanie z różnych form przechowywania wartości, w tym w postaci odpornego na inflację kruszca.

Nasze prowizje są optymalnie dostosowane do Twoich oczekiwań. Referencyjnym kursem, który stosujemy do obliczeń wartości wymiany, jest zawsze kurs USDT, na podstawie którego obliczamy należną kwotę gotówki/kryptowalut oraz prowizję. Ponadto, dla transakcji o wartości powyżej 4 000 PLN nie naliczamy dodatkowych 100 PLN za realizację transakcji. Jeśli jednak dokonujesz transakcji poniżej 4000 PLN, ale jesteś zadowolony z obsługi i wystawisz nam pozytywną opinię w Google, wtedy również nie naliczamy tej opłaty.

Per click “Accept”, you agree to the storage of cookies on your device in order to improve site navigation, analyze site usage and support our marketing efforts. For more information, please explore our Politica de confidentialitate .