The Angkor Hotel & Residence

The Angkor Hotel & Residence w Siem Reap to wyjątkowe połączenie kultury i luksusu. Zainspirowana majestatycznymi świątyniami i bogatą historią regionu, oferuje nie tylko ekskluzywne apartamenty, ale i kompleksową ofertę wellness.

Adres:

Siem Reap

Cena

od $180k

No items found.

Architektura Angkor Grace oddaje hołd dziedzictwu przodków, łącząc elementy klasyczne z nowoczesnym komfortem i luksusem. Otoczona bujnym ogrodem, zapewnia poczucie spokoju i harmonii z naturą.

Apartamenty w The Angkor Hotel & Residence są przestronne, komfortowo i gustownie urządzone. Każdy z 304 apartamentów, od jedno- do pięciopokojowego, został zaprojektowany tak, aby zapewnić najwyższy komfort życia i pracy w przestronnych wnętrzach. Oprócz tego, The Angkor Hotel & Residence oferuje szeroki wybór aktywności i usług wellness, w tym baseny, programy odnowy biologicznej, spa, zajęcia z jogi i uważności, a także nowoczesny fitness i usługi medyczne. Dla dzieci przygotowano specjalne programy edukacyjne i rekreacyjne.

Inwestycja The Angkor Hotel & Residence położona jest w sercu tętniącego życiem Siem Reap, wśród 5-gwiazdkowych hoteli, blisko świątyń Angkor, które znajdują się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną połączyć wypoczynek z kulturalnymi odkryciami. To wyjątkowe miejsce skupia się na holistycznym podejściu do zdrowia i dobrego samopoczucia. Oferuje szeroki wybór zabiegów spa, sesje medytacyjne oraz indywidualnie dopasowane programy odnowy biologicznej.

The Angkor Hotel & Residence to więcej niż inwestycja w nieruchomość. To inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie, w miejscu, gdzie historia i nowoczesność łączą się, tworząc unikalne doświadczenie.

Zostaw wiadomość

Zrób pierwszy krok do swojego marzenia

Z Cashify zyskujesz swobodę, a my dbamy o uwolnienie potencjału krypto, ich dostępność i wymienialność, dzięki którym dokonujesz transakcji tak, jak chcesz - bez ograniczeń, na jasnych zasadach i w 100% legalnie.

Dziękujemy! Skontaktujemy się z tobą jak najszybciej!
Oops! Coś poszło nie tak
Per click “Accept”, you agree to the storage of cookies on your device in order to improve site navigation, analyze site usage and support our marketing efforts. For more information, please explore our Politica de confidentialitate .