La Veranda

Hurghada to jeden z najpopularniejszych kurortów nad Morzem Czerwonym. Swoją popularność zawdzięcza między innymi gwarancji świetnej pogody i najcieplejszej wodzie morskiej na świecie. Stwarza to świetne warunku do nurkowania, podczas którego możemy podziwiać piękne rafy koralowe oraz bogatą faunę i florę. Stanowi jednocześnie dobry punkt wypadowy na pustynię, czy do Kairu (stolicy Egiptu) lub Luksoru (jego dawnej stolicy).

Adres:

Hurghada

Cena

od $140k

No items found.

La Veranda to jeden z najpiękniejszych kurortów w regionie Hurghady. Gustownie zaprojektowane, aby uwzględnić piękne laguny, ogrody oraz ciszę i spokój pomiędzy każdą posesją. Z lokalną kawiarnią i restauracją oraz różnymi basenami i miejscami, w których można rozkoszować się promieniami słońca. La Veranda oferuje również transfer na wyznaczoną plażę w Sahl Hasheesh.

La Veranda to 60 000 m2, na które składa się 318 prywatnych rezydencji. Wszystkie wychodzą na zatokę Sahl Hasheesh, aby zmaksymalizować relaksujące wrażenia.

Lotnisko Hurghada znajduje się w odległości około 20 km od obiektu.

Zostaw wiadomość

Zrób pierwszy krok do swojego marzenia

Z Cashify zyskujesz swobodę, a my dbamy o uwolnienie potencjału krypto, ich dostępność i wymienialność, dzięki którym dokonujesz transakcji tak, jak chcesz - bez ograniczeń, na jasnych zasadach i w 100% legalnie.

Dziękujemy! Skontaktujemy się z tobą jak najszybciej!
Oops! Coś poszło nie tak
Per click “Accept”, you agree to the storage of cookies on your device in order to improve site navigation, analyze site usage and support our marketing efforts. For more information, please explore our Politica de confidentialitate .