La Veranda

Hurghada to jeden z najpopularniejszych kurortów nad Morzem Czerwonym. Swoją popularność zawdzięcza między innymi gwarancji świetnej pogody i najcieplejszej wodzie morskiej na świecie. Stwarza to świetne warunku do nurkowania, podczas którego możemy podziwiać piękne rafy koralowe oraz bogatą faunę i florę. Stanowi jednocześnie dobry punkt wypadowy na pustynię, czy do Kairu (stolicy Egiptu) lub Luksoru (jego dawnej stolicy).

Adres:

Hurghada

Cena

od $140k

No items found.

La Veranda to jeden z najpiękniejszych kurortów w regionie Hurghady. Gustownie zaprojektowane, aby uwzględnić piękne laguny, ogrody oraz ciszę i spokój pomiędzy każdą posesją. Z lokalną kawiarnią i restauracją oraz różnymi basenami i miejscami, w których można rozkoszować się promieniami słońca. La Veranda oferuje również transfer na wyznaczoną plażę w Sahl Hasheesh.

La Veranda to 60 000 m2, na które składa się 318 prywatnych rezydencji. Wszystkie wychodzą na zatokę Sahl Hasheesh, aby zmaksymalizować relaksujące wrażenia.

Lotnisko Hurghada znajduje się w odległości około 20 km od obiektu.

Zostaw wiadomość

Zrób pierwszy krok do swojego marzenia

Z Cashify zyskujesz swobodę, a my dbamy o uwolnienie potencjału krypto, ich dostępność i wymienialność, dzięki którym dokonujesz transakcji tak, jak chcesz - bez ograniczeń, na jasnych zasadach i w 100% legalnie.

Dziękujemy! Skontaktujemy się z tobą jak najszybciej!
Oops! Coś poszło nie tak
Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.