Riverside Life Residence

Rezydencja Riverside Life pozwala na rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu poprzez inwestowanie kryptowalut w nieruchomości, nabycie wymarzonego domu do przeprowadzki na stałe, a nawet zakup kolejnego domu wakacyjnego, który pomoże naładować baterie na cały rok!

Adres:

Long Beach, Iskele, Cypr

Cena

od $150k

No items found.

Rezydencja Riverside Life pozwala na rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu poprzez inwestowanie kryptowalut w nieruchomości, nabycie wymarzonego domu, a nawet zakup kolejnego domu wakacyjnego. Życie w tym 5* resorcie oferuje wszystko, czego potrzebujesz. Riverside Life Residence posiada 14 870 m² terenów zielonych i rekreacyjnych, które zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić mieszkańcom kompleksu odpowiednią ilość przestrzeni zielonych. Wśród rozbudowanej i strategicznie zaplanowanej infrastruktury znajdują sięm.in. park wodny, kawiarnia i bar przy basenie, boiska i korty, place zabaw dla dzieci, salony kosmetyczne oraz fryzjerskie, a także market, centrum medyczne czy kino.

Możesz cieszyć się swoim ulubionym napojem na balkonie, podziwiając piękno morza i wspaniałą architekturę Riverside Life Residence, a także obserwując radość Twojej rodziny podczas wspólnie spędzanych chwil na basenach czy w parku. To unikalne dla Riverside Life Residence i nie znajdziesz niczego podobnego gdzie indziej.

Dzięki starannie zaprojektowanej koncepcji i planowi zagospodarowania terenu, który uwzględnia prywatność naszych klientów, Riverside Life jest miejscem dla ludzi ceniących sobie komfort i dyskrecję, a także najwyższą jakość i luksus. Nasze strefy basenowe znajdują się w wewnętrznej części terenu, co generuje poczucie spokoju na zewnątrz. 

To już ostatnia chwila na zakup nieruchomości w tej inwestycji. Ostatnie apartamenty w Riverside Life Residence są dostępne tylko u nas i to w cenach sprzed roku! Wpłać 50% wartości przy podpisaniu umowy, 20% do kwietnia 2024, obierz lokal i zacznij wynajmować apartament, a resztę ceny możesz zapłacić w czterech darmowych ratach co 6 miesięcy! Średni zwrot z inwestycji z wynajmu to między 12-15% rocznie. Niech to najemca zapłaci za Twój apartament!

Inwestycja w Riverside Life Residence już od 400 tysięcy złotych, przy założeniu darmowych rat i okresu spłaty przez 2 lata po odbiorze gotowego apartamentu.

Zostaw wiadomość

Zrób pierwszy krok do swojego marzenia

Z Cashify zyskujesz swobodę, a my dbamy o uwolnienie potencjału krypto, ich dostępność i wymienialność, dzięki którym dokonujesz transakcji tak, jak chcesz - bez ograniczeń, na jasnych zasadach i w 100% legalnie.

Dziękujemy! Skontaktujemy się z tobą jak najszybciej!
Oops! Coś poszło nie tak
Per click “Accept”, you agree to the storage of cookies on your device in order to improve site navigation, analyze site usage and support our marketing efforts. For more information, please explore our Politica de confidentialitate .