Riverside Life Residence

Rezydencja Riverside Life pozwala na rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu poprzez inwestowanie kryptowalut w nieruchomości, nabycie wymarzonego domu do przeprowadzki na stałe, a nawet zakup kolejnego domu wakacyjnego, który pomoże naładować baterie na cały rok!

Adres:

Long Beach, Iskele, Cypr

Cena

od $150k

No items found.

Rezydencja Riverside Life pozwala na rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu poprzez inwestowanie kryptowalut w nieruchomości, nabycie wymarzonego domu, a nawet zakup kolejnego domu wakacyjnego. Życie w tym 5* resorcie oferuje wszystko, czego potrzebujesz. Riverside Life Residence posiada 14 870 m² terenów zielonych i rekreacyjnych, które zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić mieszkańcom kompleksu odpowiednią ilość przestrzeni zielonych. Wśród rozbudowanej i strategicznie zaplanowanej infrastruktury znajdują sięm.in. park wodny, kawiarnia i bar przy basenie, boiska i korty, place zabaw dla dzieci, salony kosmetyczne oraz fryzjerskie, a także market, centrum medyczne czy kino.

Możesz cieszyć się swoim ulubionym napojem na balkonie, podziwiając piękno morza i wspaniałą architekturę Riverside Life Residence, a także obserwując radość Twojej rodziny podczas wspólnie spędzanych chwil na basenach czy w parku. To unikalne dla Riverside Life Residence i nie znajdziesz niczego podobnego gdzie indziej.

Dzięki starannie zaprojektowanej koncepcji i planowi zagospodarowania terenu, który uwzględnia prywatność naszych klientów, Riverside Life jest miejscem dla ludzi ceniących sobie komfort i dyskrecję, a także najwyższą jakość i luksus. Nasze strefy basenowe znajdują się w wewnętrznej części terenu, co generuje poczucie spokoju na zewnątrz. 

To już ostatnia chwila na zakup nieruchomości w tej inwestycji. Ostatnie apartamenty w Riverside Life Residence są dostępne tylko u nas i to w cenach sprzed roku! Wpłać 50% wartości przy podpisaniu umowy, 20% do kwietnia 2024, obierz lokal i zacznij wynajmować apartament, a resztę ceny możesz zapłacić w czterech darmowych ratach co 6 miesięcy! Średni zwrot z inwestycji z wynajmu to między 12-15% rocznie. Niech to najemca zapłaci za Twój apartament!

Inwestycja w Riverside Life Residence już od 400 tysięcy złotych, przy założeniu darmowych rat i okresu spłaty przez 2 lata po odbiorze gotowego apartamentu.

Zostaw wiadomość

Zrób pierwszy krok do swojego marzenia

Z Cashify zyskujesz swobodę, a my dbamy o uwolnienie potencjału krypto, ich dostępność i wymienialność, dzięki którym dokonujesz transakcji tak, jak chcesz - bez ograniczeń, na jasnych zasadach i w 100% legalnie.

Dziękujemy! Skontaktujemy się z tobą jak najszybciej!
Oops! Coś poszło nie tak
Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.