Wymieniaj krypto na

Kantory stacjonarne i mobilne, Kryptomaty, wymiana BLIK

Sprawdź lokalizacje
Sprawdź lokalizacje

Obsługujemy
600+ kryptowalut

Logo franklin Cashify kryptowaluty
Kantory, kryptomaty, złoto

Wymieniaj, kupuj, sprzedawaj krypto bez ograniczeń

Z Cashify zyskujesz swobodę, a my dbamy o łatwą dostępność i prostą wymienialność krypto, dzięki którym dokonujesz transakcji tak, jak chcesz - bez ograniczeń, na jasnych zasadach i w 100% legalnie.

Wymieniaj krypto na gotówkę i gotówkę na krypto w kilka chwil - w jednym z naszych kantorów, przy Kryptomacie lub dowolnym bankomacie w Polsce z wykorzystaniem BLIKa!

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Zdjęcie kantor chmielna 23, Warszawa
Dlaczego warto wybrać Cashify?

Jakość, której sami oczekujemy
podczas wymiany kryptowalut

Szybkość i dostępność

Szybkość i dostępność

Codziennie pracujemy nad tym, by uczynić kryptowaluty jeszcze bardziej dostępnymi, dlatego zapewniamy Ci najwygodniejsze i najszybsze wymiany krypto-fiat oraz konwersje walut na złoto z każdego miejsca w Polsce.

Bezpieczeństwo

U nas zyskujesz pełne bezpieczeństwo. Dzięki Cashify Secure Twoje dane są przechowywane w sposób sprawdzony, a Ty nie musisz obawiać się utraty środków czy blokady konta bankowego.

Bezpieczeństwo

Przejrzyste warunki

W Cashify dokładnie znasz warunki transakcji, jeszcze zanim do niej przystąpisz. Wiesz ile zapłacisz i skąd biorą się nasze wyliczenia. Nie pobieramy dodatkowych opłat za wydanie gotówki czy transfer środków!

Przejrzyste warunki
Co możemy Ci ZAOFEROWAĆ?

Nasze rozwiązania

Proponujemy Ci takie możliwości wymiany, jakie sami chcielibyśmy mieć. Dlatego to Ty decydujesz, czy chcesz dokonać transakcji stacjonarnie, w jednym z mobilnych kantorów, w Kryptomacie czy przy dowolnym bankomacie.

Kantory stacjonarne

Szybki i prosty sposób na zakup, sprzedaż i wymianę kryptowalut.

Sprawdź
Dowiedz się więcej

Kryptomaty

Całodobowa wymiana kryptowalut w intuicyjnych bitomatach.

Sprawdź
Dowiedz się więcej

Sprzedaż online

Wymiana online z wygodnym odbiorem gotówki w Kryptomacie.

Sprawdź
Dowiedz się więcej

Kantory mobilne

Zakup, sprzedaż i wymiana krypto w wybranym przez Ciebie miejscu.

Sprawdź
Dowiedz się więcej

Cashify Gold

Konwersja kryptowalut w metale szlachetne oraz zakup złota i srebra.

Sprawdź
Dowiedz się więcej

Wymiana BLIK

Wymiana krypto-fiat w dowolnym bankomacie w Polsce.

Sprawdź
Dowiedz się więcej

B2B

Wsparcie dla biznesu w płatnościach krypto-fiat.

Sprawdź
Dowiedz się więcej

Nieruchomości

Zakup nieruchomości za kryptowaluty w najciekawszych lokalizacjach,

Sprawdź
Dowiedz się więcej

Krypto pogotowie

Ratowanie zasobów z przejętych portfeli, ochrona środków przed botami scamerów oraz odzyskiwanie dostępu do portfeli przy pomyłkach w frazach seed.

Sprawdź
Dowiedz się więcej
Krypto scamy: nie daj sie oszustom!

Chroń się przed oszustwami

Dołącz do społeczności świadomych inwestorów i nie daj się scamerom. Poznaj najczęstsze scenariusze oszustw wykorzystujących kryptowaluty oraz realne historie naszych klientów, których udało się nam powstrzymać przed przesłaniem środków oszustom. To tylko kilka minut czytania, a być może uratuje dobytek Twojego życia lub uchroni kogoś z Twojego otoczenia przed pułapkami w sieci.

Jeśli podejrzewasz, że Ty lub ktoś z Twoich bliskich stał się ofiarą oszustwa, skontaktuj się z nami! Być może będziemy mogli pomóc.

Sprawdź
Skontaktuj się
nasze lokalizacje

Sprawdź czy jesteśmy już w Twojej okolicy!

Znajdź najbliższy stacjonarny kantor kryptowalut, kantor mobilny lub Kryptomat Cashify (bitomat) i ciesz się transakcją bez ryzyka!

Sprawdź lokalizacje
Sprawdź lokalizacje
5%
0 - 4k PLN
4%
> 4k - 20k PLN
3%
> 20k - 200k PLN
Indywidualnie
> 200 000 PLN
Korzyści z wymiany

Im wyższa kwota, tym
mniejsza prowizja

Wymiana kryptowalut nie musi być skomplikowana i pełna niespodziewanych kosztów. Z Cashify otrzymujesz pełną kontrolę nad swoimi finansami, przewidywalność kosztów i konkurencyjne stawki prowizji. Nasze podejście do biznesu to dowód na to, że technologia blockchain to nie tylko przyszłość finansów, ale również przyszłość uczciwości i transparentności!

Dowiedz się więcej
Prowizja - Dowiedz się więcej
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Zobacz więcej
FAQ - zobacz więcej
Co to jest KYC i czy procedura jest obowiązkowa?

KYC, czyli "Know Your Customer", to proces identyfikacji i weryfikacji tożsamości klienta. Jest on często stosowany po to, by zapewnić zgodność z przepisami prawnymi oraz by chronić przed oszustwami i praniem pieniędzy. Procedura KYC obejmuje okazanie dokumentów potwierdzających tożsamość, takich jak dowód osobisty lub paszport oraz oświadczenie podpisem, że dane w formularzu się zgadzają. Procedury KYC, AML przeprowadzamy dla transakcji przekraczającej kwotę 1000 EUR.

Jaka jest minimalna i maksymalna kwota wymiany w Cashify?

Nie mamy określonych ani minimalnych, ani maksymalnych kwot wymiany, ale przy większych wymianach warto skontaktować się wcześniej z wybranym kantorem, by usprawnić proces transakcji. Minimalne kwoty wymiany w Kryptomatach podyktowane są wymogami wybranych sieci, np. minimalna kwota zakupu BTC to 900 PLN, USDT - 240 PLN, XRP - 120 PLN i ETH - 190 PLN. Minimalna kwota sprzedaży BTC, ETH,
XRP i USDT to 100 PLN.

Czy wymiana w kantorze Cashify jest bezpieczna?

Tak, podczas transakcji gwarantujemy pełne bezpieczeństwo. Jesteśmy legalną firmą działającą w 100% zgodnie z prawem, dlatego nie musisz martwić się o utratę środków czy blokadę konta bankowego.

Czy wymiana w kantorze Cashify jest anonimowa?

Tak, wymiany do kwoty 1000 EUR są anonimowe, jednak zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia procedury KYC i AML w uzasadnionych przypadkach.

Jaka jest prowizja za wymianę w kantorach Cashify?

Wysokość prowizji za wymianę w PLN możesz sprawdzić na stronie Tabela prowizji. Przede wszystkim zależy ona od wolumenu wymiany, a także wymienianej waluty fiat (od +0,5% dla walut innych niż PLN) lub kryptowaluty. Jeśli chcesz poznać dokładną prowizję wyliczoną dla Twojego konkretnego przypadku, skontaktuj się z nami.

Czy można uniknąć procedury KYC?

Przy wymianach poniżej kwoty 1000 EUR nie przeprowadzamy procedury KYC. Przy wymianie większych kwot jesteśmy prawnie zobowiązani do rejestrowania danych na temat transakcji.

Zobacz więcej
Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.