Kantor kryptowalut - Raszyn - Pruszkowska 73

Stacjonarny kantor kryptowalutowy w Raszynie znajduje się przy ul Pruszkowskiej 73, w dzielnicy Kolonia Opacz, tuż obok głównych arterii miasta: Drogi Ekspresowej S8, Trasy Salomea-Wolica i Alei Polskiej Organizacji Wojskowej, przy Południowej Obwodnicy Warszawy.

CASHIFY - KRYPTOWALUTY I METALE SZLACHETNE

Sprzedaż, zakup i wymiana kryptowalut Raszyn

Kantor kryptowalut Raszyn

Pruszkowska 73,

05-090 Raszyn

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek

10:00-18:00

Kontakt:

+48 535 565 103

nasze lokalizacje

Sprawdź czy jesteśmy już w Twojej okolicy!

Znajdź najbliższy Kryptomat Cashify, kantor stacjonarny lub kantor mobilny i ciesz się transakcją bez ryzyka!

Sprawdź lokalizacje
Sprawdź lokalizacje

Szybka i prosta wymiana kryptowalut w Raszynie

Cashify w Raszynie to stacjonarny kantor kryptowalutowy, prezentujący nowatorskie podejście, który umiejscowiony jest przy ul. Pruszkowskiej 73, na południe od Warszawy. Lokalizacja kantoru w Raszynie została wybrana na podstawie bliskości kluczowych tras, takich jak Droga Ekspresowa S8, Trasa Salomea-Wolica i Aleja Polskiej Organizacji Wojskowej, co sprawia, że dojazd do lokalu jest szybki i bezproblemowy.

W Cashify proponujemy zarówno możliwość kupna, wymiany, jak i sprzedaży kryptowalut. Bez względu na to, czy jesteś weteranem rynku kryptowalut, czy dopiero rozpoczynasz swoją drogę, gwarantujemy dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi. Dodatkowo, proponujemy unikalną usługę konwersji kryptowalut na metale szlachetne, takie jak złoto i srebro, co pozwala na zróżnicowanie i wzbogacenie Twojego portfela inwestycyjnego.

Nasz kantor to nie tylko miejsce stacjonarne. Posiadamy również rozbudowaną sieć mobilnych kantorów oraz Kryptomatów, które są dostępne całodobowo w różnych lokalizacjach w całym kraju. Uzupełniając naszą ofertę, oferujemy wymianę kryptowalut za pomocą BLIK, zwiększając tym samym dostępność naszych usług dla klientów korzystających z różnych form płatności, w dowolnym miejscu w Polsce.

W Cashify cenimy wartości, takie jak uczciwość i transparentność, dlatego działamy w 100% zgodnie z prawem, a wszystkie nasze transakcje są rzetelnie dokumentowane i zabezpieczone rygorystycznymi standardami Cashify Secure. Wymiany do kwoty 1000 EUR realizowane są bez konieczności przeprowadzania procedury KYC, zapewniając naszym klientom jeszcze większą wygodę i dyskrecję.

Wymianę kryptowalut w Cashify cechują szybkość i bezpieczeństwo. Dokładamy wszelkich starań, aby proces wymiany był maksymalnie prosty i zrozumiały, a nasi specjaliści są zawsze w gotowości, aby służyć pomocą w razie jakichkolwiek pytań czy problemów. Cashify to przestrzeń, gdzie technologia łączy się z innowacyjnością. Serdecznie zapraszamy do naszego kantoru, gdzie kryptowaluty stają się dostępne dla wszystkich.

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.