Cashify spełnia deklarację i kupuje $BIGSB za 100k USD!

Cashify spełnia obietnicę z lutego i w ramach współpracy kupuje tokeny BIGSB o łącznej wartości 100 000 USD!

23 grudnia 2023 roku spółka Interior Capital sp. z o.o., właściciel marki Cashify, wywiązał się z deklaracji z dnia 03 lutego 2023 roku o nabyciu tokenów BIGSB za łączną kwotę 100 000 USD. Jednocześnie spółka potwierdza wprowadzenie do sieci kantorów Cashify usługi wymiany tokenów BIGSB na gotówkę i odwrotnie w celu ułatwienia możliwości handlowych tym tokenem.

Jak kupić $BIGSB?

Tylko w Cashify możesz oficjalnie kupić tokeny BIGSB za gotówkę, BLIKiem lub przelewem! Więcej o współpracy Cashify x BigShortBets dowiesz się na stronie Bitcoin.pl.

Handel tokenami BIGSB w Cashify z obniżoną prowizją!

W największej na świecie sieci kantorów kryptowalut i metali szlachetnych Cashify w dalszym ciągu obowiązuje promocja na handel tokenami: 2.5% prowizji! Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem tokenów BIGSB z promocyjną prowizją, to odezwij się na Telegramie do @Kopcibuszek lub skontaktuj się pod numerem telefonu +48 888 764 888.

Potrzebujesz pomocy przy zakupie BIGSB?

Jeżeli jesteś nowy w świecie Web3 i kryptowalut oraz potrzebujesz pomocy w założeniu portfela, zakupie kryptowalut i informacji na temat bezpieczeństwa, to dobrze trafiłeś! Zgłoś się do nas, a we wszystkim Ci pomożemy.

Lista artykułów

Zobacz inne artykuły

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.