Charytatywna kolekcja NFT wspierająca seniorów - Cashify x Hi World!

W tym świątecznym okresie, pełnym radości i ciepła, niestety nie każdy będzie mógł cieszyć się obecnością bliskich. Właśnie z myślą o tych, którzy samotnie spędzą ten wyjątkowy czas, powstała wyjątkowa kolekcja NFT "Zakurzone wspomnienia".

Inicjatywa ta, zrealizowana przy współpracy z agencją Hi World! specjalizującą się w marketingu Web3, ma na celu wsparcie osób starszych, często pozostających w cieniu naszej codziennej uwagi.

O kolekcji

"Zakurzone wspomnienia" to więcej niż tylko cyfrowe dzieła sztuki. Każdy zakup z tej kolekcji to bezpośrednie wsparcie dla Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Organizacja ta, znana ze swojej oddanej pracy na rzecz seniorów, dzięki zebranym środkom będzie mogła kontynuować i rozwijać swoje szlachetne działania. Celem Stowarzyszenia jest nie tylko zapewnienie podstawowej opieki starszym osobom, ale również tworzenie dla nich przestrzeni na budowanie relacji i obecność innych w ich życiu. Wszystko po to, by znów czuli się ważni, potrzebni i kochani!

"Zakurzone wspomnienia" łączą w sobie nowoczesność z sentymentalnym przesłaniem. To szansa, aby poprzez świat sztuki cyfrowej zwrócić uwagę na potrzeby i problemy osób starszych. Najczęstszym bólem, jaki im doskwiera, jest samotność. A antidotum jest jedno - bliskość i uwaga drugiego człowieka!

Razem możemy wiele zmienić!

Jeśli los seniorów nie jest Ci obojętny, dołącz do nas! Zostań dumnym właścicielem NFT z kolekcji "Zakurzone wspomnienia" i przyczyn się do poprawy jakości życia osób starszych. Twoje zaangażowanie może sprawić, że ten świąteczny czas będzie dla nich ciepły, spokojny i pełen miłości.

FAQ

Czym jest BASE?

Base to blockchain drugiej warstwy Ethereum, który zapewnia bezpieczne, tanie i szybkie transakcje, stanowiąc idealne środowisko dla twórców i użytkowników.

Dlaczego BASE?

Zależy nam, abyście wspierając akcję, nie musieli martwić się o opłaty za gaz.

Jak przesłać środki z Ethereum na BASE?

1. Wejdź na stronę https://bridge.base.org/deposit. Jest to oficjalna strona Base, służąca do przesyłania środków między ETH i Base.

2. Podepnij portfel, z którego chcesz dokonać transakcji.

3. Podaj kwotę jaką chcesz przesłać na Base i kliknij “Deposit ETH”.

4. Zatwierdź transakcję z pozycji portfela. Środki powinny pojawić się na Twoim koncie do kilku minut po przejściu transakcji. Dokonujesz przelewu z pozycji sieci Ethereum, dlatego opłata za transakcję może wynosić co najmniej kilka dolarów.

5. Pamiętaj, że przelane środki znajdują się teraz na sieci Base. Aby z nich skorzystać, musisz zmienić sieć portfela z Ethereum na Base. Jeśli Twój portfel nie ma dodanej sieci Base, możesz to zrobić manualnie podążając za instrukcją dostępną tutaj https://docs.base.org/using-base/.

Lista artykułów

Zobacz inne artykuły

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.