KantorBitcoin.pl teraz ze wsparciem od Cashify!

Właśnie wystartowaliśmy z obsługą kantoru kryptowalut KantorBitcoin.pl, dzięki któremu wygodnie, szybko i z każdego miejsca na ziemi wymienić Bitcoina (BTC), Ethereum (ETH), Litecoina (LTC), Dogecoin (DOGE), Tether (USDT) i Internet Computer (ICP).

W Cashify od zawsze uważaliśmy, że jedną z rzeczy, których najbardziej brakuje polskiemu rynkowi krypto, jest jak najszersza adopcja i powszechny dostęp do kryptowalut. W ostatnim czasie wzięliśmy to sobie mocno do serca. Teraz widzimy tego efekty!

Wszystko zaczęło się oczywiście od kantorów stacjonarnych. Z czasem stały się ogólnopolską siecią, z oddziałami w większości dużych polskich miast. To dzięki nim staliśmy się rozpoznawalni wśród polskich społeczności, co pozwoliło nam na dalszy rozwój. Kolejnym elementem były bitomaty, czyli Kryptomaty Cashify. Druga opcja dla osób, które lubią używać gotówki, ale również bardzo cenią sobie elastyczność, automatyzację czy całodobową dostępność. Transakcje o wolumenie poniżej 1000 EUR nie wymagają weryfikacji KYC.

Jak już na pewno wiecie, w ostatnim czasie umożliwiliśmy też zakup USDT w kilkunastu tysiącach punktów w Polsce za gotówkę dzięki aplikacji DotBee. To idealna opcja dla osób, które chcą inwestować w kryptowaluty za pomocą gotówki, a np. nie mają w swoim mieście kantoru stacjonarnego.

Internetowy kantor kryptowalut od Cashify

Teraz poszerzamy naszą ofertę jeszcze bardziej, przejmując internetowy KantorBitcoin.pl! To kantor online, który będzie działał dokładnie tak samo, jak całe Cashify, czyli zapewniając proste, szybkie i bezpieczne transakcje kryptowalutowe na jasnych zasadach i najwyższym poziomie. To opcja szczególnie polecana dla osób, które chcą inwestować w kryptowaluty i realizować zyski, korzystając z przelewów bankowych, ale nie chcą rejestrować się na giełdach, czy w przypadku problemów i blokad tłumaczyć się w banku z przelewów od takich giełd. To niestety nadal regularnie się zdarza, a w skrajnych przypadkach dochodzi nawet do wypowiadania umów przez banki.

W kantorze online aktualnie można wymienić BTC, ETH, LTC, DOGE, USDT i ICP. Jednak ten portal to nie tylko same transakcje. Będziemy na nim zamieszczać także analizy rynkowe czy analizy poszczególnych projektów, a także na nowo wystartujemy z serią artykułów istotnych dla każdego uczestnika rynku. Od poradników na różnym poziomie zaawansowania, przez artykuły o zachowywaniu bezpieczeństwa, aż do bardziej ogólnych publikacji o miejscu kryptowalut na rynkach światowych czy ogólnie o przyszłości i możliwościach branży kryptowalut.

Dzięki przejęciu obsługi transakcji w internetowym kantorze KantorBitcoin.pl w Cashify mamy teraz opcje wymiany kryptowalut dla każdego, niezależnie od sposobu, jaki preferuje. Gotówka, przelew? Wymiana stacjonarna czy online? Obsłużymy każdą transakcję!

Lista artykułów

Zobacz inne artykuły

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.