Meetup GameSwift x Cashify w Warszawie już 15 marca!

Już 15 marca odbędzie się spotkanie dwóch najmocniejszych społeczności krypto w Polsce! GameSwift i Cashify łączą siły, tworząc jedno wydarzenie dedykowane miłośnikom gamingu, Web3 i kryptowalut.

Zapraszamy Was do samego centrum stolicy – FoodHall Browarów Warszawskich. Tu się dzieje miasto – jak głosi wielki, świecący napis witający gości Browarów. U nas też będzie się działo! Krypto networking, debaty ekspertów i długie dyskusje przy dobrym piwie – tego zdecydowanie możesz się spodziewać po nadchodzącym Meetupie!

Event cieszy się dużym zainteresowaniem, ale miejsca są ograniczone. Zapisy są obowiązkowe i a ich ilość maleje w ekspresowym tempie, dlatego jeśli chcesz do nas dołączyć - nie czekaj! Zapisz się. Jak to zrobić? Wejdź na nasz profil Cashify na portalu Luma i znajdź wydarzenie!

Czym jest GameSwift?

GameSwift to innowacyjna platforma multichainowa dedykowana grom Web3. Projekt opiera się na modularnym blockchainie, wykorzystując technologię zkEVM. GameSwift wspiera graczy, zwłaszcza początkujących, umożliwiając im bardzo łatwy dostęp do świata gamingu opartego o blockchain, bez konieczności znajomości tej technologii. Wszystkie skomplikowane technologie działają w GameSwift "pod spodem". To bardzo istotne, bo znacząco ułatwia masową adopcję gier Web3 i poszerza grono potencjalnych graczy – w końcu nie każdy użytkownik musi się interesować kryptowalutami czy mieć swój portfel kryptowalutowy.

GameSwift wyróżnia się tez ciekawymi partnerstwami, zaawansowaną technologią i użytecznością, m.in. rozwiązując problemy z wysokimi opłatami, wolnymi transakcjami czy skomplikowanymi procesami blockchain. Jednocześnie, twórcy GameSwift zbudowali jedną z największych oraz najbardziej zaangażowanych i lojalnych społeczności krypto w Polsce! Nadszedł więc czas, by spotkać się, porozmawiać o przyszłości Web3 gamingu i dobrze się bawić.

Dołącz do nas na GameSwift x Cashify Meetup - Warszawa!

Lista artykułów

Zobacz inne artykuły

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.