NBX w Warszawie - zgarnij 20% zniżki na bilety

Z wielką dumą zapraszamy na zbliżający się Next Block Expo - największy festiwal technologii blockchain w Europie, który odbędzie się już za niecały miesiąc - w dniach 15-16 maja w Złotych Tarasach w Warszawie.

Spotkajmy się na Next Block Expo w Warszawie!

W trakcie tego prestiżowego wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w wielu porywających prelekcjach z zakresu DeFi, Blockchain Gaming, Metaverse, NFT, Scaling & Infrastructure, Fundraising & Investing czy Web3, poznać wschodzące gwiazdy wśród start-upów branży Web3 czy doświadczyć networkingu w wersji 3.0! Wśród świetnych spekaerów NBX znajdują się między innymi: Robby Yung, Miko Marsumura, Nick Spanos, João Leite, Igneus Terrenus czy Ransu Salovaara. Polską scenę branży Web3 reprezentować będą między innymi: Adrian Zduńczyk, Marcin Lewandowski, Sylwia Pużuk czy Franciszek Rumak.

Jako Cashify, niezmiennie dążymy do promowania innowacji i edukacji w dziedzinie kryptowalut. Nasza obecność na Next Block Expo to nie tylko okazja do spotkania się z entuzjastami branży, ale także do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z szeroką publicznością. Dla uczestników konferencji NBX przygotowaliśmy prelekcje, które pozwolą zgłębić tajniki rynku kryptowalut oraz dowiedzieć się, jak korzystać z naszych usług w sposób jeszcze bardziej efektywny i korzystny.

Zniżka dla naszych Klientów - kod "CASHIFY20"

Dla naszej społeczności mamy także specjalną zniżkę, dzięki której zaoszczędzicie aż 20% przy zakupie swoich biletów! Aby wykorzystać zniżkę, wejdź na stronę Next Block Expo, wybierz interesujący Cię rodzaj bilety (General, Startup, Investor lub VIP), a następnie użyj kodu "CASHIFY20", aby obniżyć jego cenę! Ceny biletów zaczynają się już od 79 USD za 2 dni konferencji, pełen dostęp do strefy expo oraz warsztatów, networkingową aplikację mobilną czy afterparty.

Nagrody i konkursy przygotowane przez Cashify

Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i nagród dla uczestników konkursów, którzy odwiedzą nasze stoisko podczas Next Block Expo. Będzie to doskonała okazja nie tylko do zdobycia cennych nagród, ale także do poszerzenia swojej wiedzy na temat kryptowalut i technologii blockchain. Poza konkursami, zapraszamy również do osobistych konsultacji z naszymi ekspertami, którzy chętnie udzielą porad i odpowiedzą na pytania związane ze światem krypto, wychodzeniem do fiat czy konwersją kryptowalut na metale szlachetne.

Przekonaj się, dlaczego Cashify jest liderem na rynku kantorów kryptowalut w Polsce i jak możemy pomóc Ci w lepszym zrozumieniu i wykorzystaniu potencjału kryptowalut. Dołącz do nas na NBX i bądź częścią tej ekscytującej podróży w świat blockchain!

Więcej informacji na temat dwudniowej konferencji Next Block Expo znajdziesz na oficjalnej stronie wydarzenia. Klikniij tutaj i zobacz naszą relację z zeszłorocznego NBX w Warszawie!

Lista artykułów

Zobacz inne artykuły

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.