Token Internet Computer już dostępny w kantorach Cashify

$ICP w Cashify! Do naszej oferty właśnie dołączył nowy token - Internet Computer. Jeśli szukasz prostego i szybkiego sposobu na zakup $ICP za gotówkę, skontaktuj się z najbliższym kantorem!

Oferta ponad 460+ kryptowalut dostępnych w Cashify właśnie została wzbogacona o token Internet Computer (ICP) w ramach współpracy z RUSH ICP.Hub Polska - oficjalnym polskim hubem przyspieszającym adopcję technologii Internet Computer blockchain w naszym kraju. Kupuj, sprzedawaj lub wymieniaj $ICP na przejrzystych zasadach!

Czym są tokeny Internet Computer?

$ICP to natywne tokeny użytkowe sieci Internet Computer, która jest pierwszym na świecie łańcuchem bloków działającym z prędkością sieci i nieograniczoną pojemnością. Umożliwia to programistom tworzenie stokenizowanych usług internetowych, platform ogólnobranżowych, zdecentralizowanych systemów finansowych, a nawet tradycyjnych systemów i stron internetowych dla przedsiębiorstw w całości zbudowanych na sieci - chmurze ICP.

Jaka jest rola tokenów Internet Computer?

Tokeny Internet Computer pełnią trzy kluczowe role w sieci. Odpowiadają za zarządzanie siecią - $ICP można zablokować, aby utworzyć neurony, które uczestniczą w zarządzaniu siecią poprzez głosowanie w DAO. Neurony mogą zdobywać nagrody finansowe za głosowanie nad propozycjami dotyczącymi przyszłości sieci. Tokeny ICP są także wykorzystywane jako “paliwo” do płacenia za obliczenia w sieci. Użytkownicy mogą zamienić $ICP na cykle, które są jednostką miary obliczeń w sieci i zasilają kanistry — smartkontrakty na sieci ICP. Oprócz tego są także formą nagrody dla społeczności. Sieć Internet Computer tworzy nowe tokeny ICP, aby nagradzać i zachęcać tych, którzy odgrywają ważne role w jej funkcjonowaniu. Do tych osób należą m.in. zarządzający i głosujący, operatorzy węzłów oraz twórcy aplikacji. Co ważne, $ICP można także używać do pokrywania opłat transakcyjnych czy uczestnictwa w wymianach tokenów w ramach tworzenia DAO różnych projektów.

Tokeny Internet Computer w Cashify

Wprowadzenie tokenów ICP do oferty Cashify to kolejny krok w kierunku zapewnienia naszym klientom wygodnego, szybkiego i bezproblemowego dostępu do szerokiej gamy kryptowalut, bez konieczności rejestrowania się na różnych giełdach. Internet Computer to innowacja, której podstawową ideą jest stworzenie nowego rodzaju zdecentralizowanego internetu i globalnego serwera, w którym niezależne centra danych na całym świecie mogłyby połączyć siły, aby stworzyć alternatywę dla usług w chmurze. Jeśli interesuje Cię zakup tokenów ICP, skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższy kantor Cashify!

Lista artykułów

Zobacz inne artykuły

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.