Twój mały skarb szybko rośnie? Upewnij się, że wiesz jak o niego zadbać!

Cashify wjeżdża do akcji Mosznowładcy, łączy siły z Fundacją Kapitan Światełko i bierze byka za rogi, skupiając się na zdrowiu mężczyzn i bezpieczeństwie ich portfeli!

Wpadnij do najbliższego kantoru, wymień kryptowaluty i użyj hasła “MOSZNOWŁADCY”, a połowę prowizji od transakcji przekażemy na Fundację, by dalej zwiększać świadomość na temat nowotworów jąder i prostaty oraz zdrowia psychicznego wśród mężczyzn w całej Polsce! Wchodzisz w to?

Przy rosnącej liczbie przypadków nowotworów, zwłaszcza wśród młodych mężczyzn - naszych przyjaciół, kumpli czy kolegów z pracy oraz setek milionów traconych krypto, nasza kampania zachęca do regularnych badań i dbania o swoje skarby! I choć to nie jest prosty i krótki (tzn. zupełnie przeciętny, na pewno wystarczający i zgodny z europejskimi standardami) temat na rozmowę przy piwie, to warto go poruszać gdzie się da! Mówi się, że rozmiar nie ma znaczenia, ale skala tych problemów jest większa, niż Ci się wydaje.

Zrób coś dla swoich skarbów!

Każdego roku w Polsce diagnozuje się nowotwór prostaty u ponad 15 000 mężczyzn i nowotwór jądra u ponad 1500 mężczyzn. Pierwszy, wcześnie wykryty, wcale nie oznacza wyroku. Drugi jest prawie w 100% wyleczalny, jeśli zostanie szybko wyłapany. Podobnie jest z kryptowalutami. Szacuje się, że w pierwszej połowie 2023 roku oszuści kryptowalutowi wyłudzili ponad 656 milionów USD. A to pewnie tylko połowa z nich. Regularne sprawdzanie aktualnych zabezpieczeń, duża doza nieufności wobec obietnic zbyt spektakularnych zysków i szybkie identyfikowanie niepokojących sygnałów pozwoli Twoim kryptowalutom (i innym cennym skarbom) dobrze działać i rosnąć w spokoju!

Od 2014 roku Fundacja Kapitan Światełko prężnie działa, by mobilizować mężczyzn do samobadania i reagowania na wczesne symptomy nowotworów oraz zaburzeń zdrowia psychicznego. Cashify za to edukuje wszystkich kryptofreaków na temat zagrożeń związanych z kryptoscamami. Od fałszywych giełd, przez fałszywych doradców inwestycyjnych, aż po oszustwa randkowe - rynek kryptowalut jest jak dziki zachód, a kampania Kryptoscamy daje mapę, jak odnaleźć się w tym chaosie.

Teraz na poważnie: gra toczy się o zdrowie i pieniądze

Cashify kończy rok z przytupem, snując plany na przyszły rok i uwzględniając w nich systematyczne badania. W grafik wpisujemy też regularny update zabezpieczeń naszych portfeli. Ciebie zachęcamy do tego samego! Nie daj się prosić! Systematycznie badaj się, a zyski realizuj w Cashify. Zdrowie i bezpieczeństwo Twoich krypto idą ręka w rękę, jak Cashify i Mosznowładcy. Powiedz o tym swoim kolegom. Pogadaj z bratem albo zaczep kumpla. Zrób to dla jaj i swojego hajsu.

Widzimy się w kantorze? Pamiętaj o kodzie “MOSZNOWŁADCY”, a połowa prowizji z Twojej transakcji poleci prosto do Fundacji Kapitan Światełko, dokładając cegiełkę m.in. do organizacji bezpłatnych badań czy tworzenia materiałów edukacyjnych dla każdego mężczyzny w Polsce! Na koniec przekazujemy także wielką piątkę Karolowi z agencji Heroes za wsparcie i nagłośnienie całej akcji!

Lista artykułów

Zobacz inne artykuły

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.