Mobilny kantor kryptowalut - Chełm

Mobilny kantor kryptowalut w Chełmie działa z dojazdem pod wskazane miejsce w najbliższej okolicy. Jeśli chcesz wymienić kryptowaluty na gotówkę lub odwrotnie na terenie Chełmu, skontaktuj się z kantorem i wybierz termin oraz miejsce transakcji.

CASHIFY - KRYPTOWALUTY I METALE SZLACHETNE

Wygodna wymiana kryptowalut z dojazdem w Chełmie i okolicy

Mobilne kantory kryptowalut to doskonałe rozwiązanie dla osób, które doceniają wygodę i możliwość decydowania o miejscu i momencie transakcji, a także dla tych, którzy nie mają jeszcze dostępu do stacjonarnego kantoru czy Kryptomatu Cashify blisko siebie. Wystarczy nawiązać z nami kontakt, aby ustalić spotkanie, a my zadbamy o resztę - albo odbierzemy, albo dostarczymy Ci gotówkę i zrealizujemy transakcję kryptowalutową, przekazując Ci środki na wybrany przez Ciebie portfel.

nasze lokalizacje

Sprawdź czy jesteśmy już w Twojej okolicy!

Znajdź najbliższy Kryptomat Cashify, kantor stacjonarny lub kantor mobilny i ciesz się transakcją bez ryzyka!

Sprawdź lokalizacje
Sprawdź lokalizacje

Wymiana w mobilnym kantorze kryptowalutowym Cashify

Nie zwlekaj, nawiąż z nami kontakt, ustal spotkanie w miejscu i czasie dogodnym dla obu stron, a następnie przeprowadź szybką, pewną i dyskretną wymianę kryptowalut na tradycyjną walutę lub odwrotnie. W mobilnym kantorze kryptowalutowym Cashify możesz też zakupić złoto za gotówkę lub kryptowaluty. Jeżeli jesteś nowicjuszem na rynku, nasz przedstawiciel chętnie Ci pomoże, prowadząc Cię krok po kroku przez cały proces zakupu lub sprzedaży kryptowalut, odpowiadając na każde pytanie i rozwiewając wszelkie niejasności.

Jak przebiega proces wymiany w mobilnym kantorze? Wszystko rozpoczyna się od Twojego ruchu - skontaktowania się i umówienia spotkania wraz ze szczegółami dotyczącymi transakcji. Przed spotkaniem przygotuj dostęp do portfela (cyfrowego, sprzętowego lub na giełdzie). Podczas wymiany w mobilnym kantorze, nasz przedstawiciel obliczy należną sumę oraz prowizję za transakcję na podstawie aktualnego odniesienia do kursu USDT. Potem wystarczy już tylko przekazać gotówkę i czekać na transfer środków (jeśli kupujesz kryptowaluty) lub wysłać kryptowaluty na wskazany przez przedstawiciela kantoru adres portfela i odebrać od niego gotówkę do ręki (jeśli sprzedajesz).

Jeżeli przeprowadzasz transakcje do wartości 1 000 EUR, nie musisz przechodzić przez obowiązkową procedurę KYC. Mając na uwadze bezpieczeństwo i legalność, możesz być pewien, że wszystko odbywa się w pełnej zgodności z prawem i jest w 100% bezpieczne, zarówno dla Twoich środków, jak i danych osobowych.

Przedstawiciel naszego mobilnego kantory kryptowalut w Chełmie może dojechać do wyznaczonego przez Ciebie miejsca w okolicy, co czyni proces wymiany jeszcze bardziej wygodnym. Oszczędzasz czas i energię, nie musisz martwić się o transport, a transakcja odbywa się w komfortowych dla Ciebie warunkach.

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.