Mobilny kantor kryptowalut - Ełk

Mobilny kantor kryptowalutowy w Ełku oferuje wygodną, bezproblemową i szybką wymianę kryptowalut na gotówkę i odwrotnie na terenie całego miasta. Jeśli szukasz komfortowego sposobu na wypłatę gotówki za krypto lub chcesz sprawnie i dyskretnie kupić kryptowaluty, skontaktuj się z mobilnym punktem wymiany w Ełku, a my podjedziemy gdzie trzeba!

CASHIFY - KRYPTOWALUTY I METALE SZLACHETNE

Wygodna wymiana kryptowalut z dojazdem w Ełku i okolicy

Mobilne kantory kryptowalut Cashify oferują doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę oraz możliwość samodzielnego wyboru miejsca i czasu przeprowadzenia transakcji. To także świetna opcja dla tych, którzy nie mają dostępu do stałego punktu wymiany walut czy Kryptomatu Cashify w swoim sąsiedztwie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, aby umówić się na spotkanie, a resztą zajmiemy się my. Możemy dostarczyć lub odebrać gotówkę i przeprowadzić transakcję kryptowalutową, przelewając środki na wybrany przez Ciebie portfel.

nasze lokalizacje

Sprawdź czy jesteśmy już w Twojej okolicy!

Znajdź najbliższy stacjonarny kantor kryptowalut, kantor mobilny lub Kryptomat Cashify (bitomat) i ciesz się transakcją bez ryzyka!

Sprawdź lokalizacje
Sprawdź lokalizacje

Wymiana w mobilnym kantorze kryptowalutowym Cashify

Chcesz skorzystać z wymiany krypto z Cashify w naszym mobilnym punkcie w Ełku? Nie czekaj dłużej, nawiąż z nami kontakt i ustal dogodne dla obu stron miejsce i czas spotkania, aby dokonać szybkiej, pewnej i dyskretnej transakcji. W mobilnym kantorze kryptowalutowym Cashify masz także możliwość zakupu złota, niezależnie czy płacisz gotówką czy kryptowalutami. Jeśli jesteś początkującym na rynku kryptowalut, nasz przedstawiciel z przyjemnością poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces zakupu lub sprzedaży, odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Jak wygląda wymiana kryptowalut na gotówkę lub gotówki na kryptowaluty w mobilnym kantorze kryptowalutowym? Pierwszym krokiem jest Twój kontakt i zainicjowanie spotkania. Podczas rozmowy ustalamy szczegóły spotkania: termin, miejsce, a także wielkość wymiany oraz waluty, które będą brały udział w transakcji. Przed spotkaniem przygotuj swój portfel (może to być portfel cyfrowy, sprzętowy lub konto na giełdzie). Podczas spotkania w mobilnym kantorze, nasz przedstawiciel obliczy kwotę do wymiany oraz prowizję za transakcję, korzystając z aktualnego kursu USDT. Następnie wystarczy już tylko przekazać gotówkę i czekać na transfer środków (jeśli kupujesz kryptowaluty) lub przesłać kryptowaluty na wskazany przez przedstawiciela kantoru adres portfela i odebrać gotówkę od ręki (jeśli sprzedajesz).

Warto dodać, że jeśli przeprowadzasz transakcje o wartości do 1 000 EUR, nie jest konieczna procedura KYC (Know Your Customer - Znaj swojego klienta). Możesz być pewien, że cała operacja jest legalna i bezpieczna zarówno dla Twoich środków, jak i danych osobowych.

Nasz przedstawiciel z mobilnego kantoru kryptowalut w Ełku może dojechać do wybranego przez Ciebie miejsca w okolicy, co jeszcze bardziej ułatwia cały proces wymiany. Dzięki temu oszczędzasz czas i energię, nie musisz martwić się o transport, a transakcja odbywa się w komfortowych dla Ciebie warunkach.

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.