Stacjonarny i mobilny kantor kryptowalut - Grajewo - Ełk i Białystok

Stacjonarny kantor kryptowalutowy w Grajewie znajduje się przy ul. Elewatorskiej 8a, w pobliżu kluczowej trasy 65 oraz Strzelnicy Sportowej i Spółdzielni Mleczarskiej "Mlekpol" w Grajewie. Działa też jako mobilny kantor na terenie miast Ełk i Białystok.

CASHIFY - KRYPTOWALUTY I METALE SZLACHETNE

Sprzedaż, zakup i wymiana kryptowalut Grajewo, Ełk, Białystok

Kantor kryptowalut Grajewo

Elewatorska 8a,

19-200 Grajewo

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek

10:00-18:00

Kontakt:

+48 535 391 102

nasze lokalizacje

Sprawdź czy jesteśmy już w Twojej okolicy!

Znajdź najbliższy Kryptomat Cashify, kantor stacjonarny lub kantor mobilny i ciesz się transakcją bez ryzyka!

Sprawdź lokalizacje
Sprawdź lokalizacje

Szybka i prosta wymiana kryptowalut w Grajewie

Stacjonarny kantor kryptowalut Cashify, usytuowany jest w Grajewie, przy ulicy Elewatorskiej 8a, w strategicznej lokalizacji miasta, tuż obok głównych dróg i punktów przesiadkowych. Kantor w Grajewie należy do sieci stacjonarnych kantorów kryptowalut, mobilnych punktów wymiany oraz Kryptomatów, które gwarantują szybką, bezpieczną i dyskretną wymianę kryptowalut na gotówkę lub złoto. Nasza placówka w Grajewie przy ulicy Elewatorskiej 8a czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00.

Niezależnie od Twojej wiedzy na temat kryptowalut, doświadczenia inwestycyjnego czy wielkości portfela kryptowalutowego, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu wymiany, gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości. Naszym celem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa, komfortu i satysfakcji z każdej transakcji!

W Cashify stawiamy na legalne praktyki, przejrzyste zasady i eliminowanie ukrytych opłat. Oferujemy obsługę ponad 460 różnych kryptowalut, w tym: BTC, BCH, ETH, LTC, DOGE, DASH, ZEC, XMR, LBTC, XRP, USDT, oraz walut fiat, między innymi EUR, GBP, PLN i USD. Dzięki temu zapewniamy Ci maksymalny komfort i wygodę podczas transakcji, gwarantując bezpieczeństwo Twoim środkom. Naszym priorytetem jest umożliwienie łatwej, przyjemnej i bezpiecznej wymiany kryptowalut, bez obaw o utratę funduszy lub zamrożenie konta bankowego. W naszym kantorze w Grajewie oferujemy też możliwość wymiany kryptowalut na metale szlachetne, takie jak złoto i srebro. Dzięki temu masz możliwość zdywersyfikowania swojego portfolio i skorzystania z różnych form przechowywania wartości, w tym w formie odpornego na inflację kruszca.

Dodatkowo, stawiamy na optymalne prowizje, dostosowane do Twoich oczekiwań. Referencyjnym kursem, który stosujemy do obliczenia wartości wymiany, jest zawsze kurs USDT. Na tej podstawie wyliczamy należną kwotę gotówki/kryptowalut oraz prowizję. W przypadku wymian o wartości powyżej 4 000 PLN nie naliczamy dodatkowych 100 PLN za realizację transakcji.

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.