Kantor kryptowalut - Katowice - Sobieskiego 27

Stacjonarny kantor kryptowalut Cashify w Katowicach znajduje się przy ulicy Sobieskiego 27, w samym centrum miasta, tuż obok Międzynarodowego Dworca Autobusowego (Centrum Przesiadkowe), Galerii Katowickiej, Placu Wolności i kluczowych ulic, takich jak ul. Goeppert-Mayer, ul. Sądowa czy ul. Gliwicka.

Cashify - Kryptowaluty i Metale Szlachetne

Kantor kryptowalut Katowice

Kantor kryptowalut Katowice

ul. Sobieskiego 27,

40-082 Katowice

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek

10:00-18:00

Kontakt:

+48 784 349 001

nasze lokalizacje

Sprawdź czy jesteśmy już w Twojej okolicy!

Znajdź najbliższy stacjonarny kantor kryptowalut, kantor mobilny lub Kryptomat Cashify (bitomat) i ciesz się transakcją bez ryzyka!

Sprawdź lokalizacje
Sprawdź lokalizacje

Szybka i prosta wymiana kryptowalut w Katowicach

Jesteśmy częścią sieci stacjonarnych kantorów kryptowalut, mobilnych punktów wymiany oraz kryptomatów, oferujących szybką, bezpieczną i dyskretną wymianę kryptowalut na gotówkę lub złoto. Nasz kantor w Katowicach, przy ulicy Sobieskiego 27 czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00.

Bez względu na Twój poziom zaawansowania, doświadczenie w inwestycjach i rozmiar portfela kryptowalutowego, nasi pracownicy wesprą Cię na każdym etapie wymiany, odpowiadając na wszelkie pytania i rozwiewając ewentualne wątpliwości. Wszystko po to, by zapewnić Ci przejrzystość, komfort i zadowolenie z transakcji!

W Cashify przykładamy dużą wagę do zapewnienia legalnych rozwiązań, przejrzystych zasad i eliminowania ukrytych kosztów. Nasza oferta obejmuje obsługę ponad 460 różnych kryptowalut, takich jak: BTC, BCH, ETH, LTC, DOGE, DASH, ZEC, XMR, LBTC, XRP, USDT, oraz walut fiat, takich jak: EUR, GBP, PLN i USD. Dzięki temu możemy zapewnić Ci maksymalny komfort i wygodę podczas transakcji, a Twoim środkom - bezpieczeństwo. Naszym priorytetem jest zapewnienie łatwej, przyjemnej i bezpiecznej wymiany kryptowalut, bez ryzyka utraty środków lub blokady konta bankowego.

Jedną z unikalnych opcji, które oferujemy w naszym kantorze w Katowicach, jest możliwość wymiany kryptowalut na metale szlachetne, takie jak złoto i srebro. Dzięki temu możesz zdywersyfikować swoje inwestycje i korzystać z różnych form wartości.  Ponadto, stawiamy na optymalne prowizje, dopasowane do Twoich oczekiwań. Przyjętym punktem odniesienia jest kurs USDT, który używamy do obliczenia wartości wymiany. Na podstawie aktualnego kursu USDT wyliczamy należną wartość gotówki/kryptowalut i prowizję.

Zapraszamy do naszego kantoru w Katowicach przy ulicy Sobieskiego 27, gdzie nasi doświadczeni pracownicy służą pomocą i zapewnią Ci profesjonalną obsługę podczas wymiany kryptowalut na gotówkę, złoto lub inne waluty. Niezależnie od stopnia zaawansowania, doświadczenia w inwestycjach i wielkości kryptowalutowego portfolio, będziesz czuć się u nas dobrze!

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.