Kantor kryptowalut - Kielce - Sienkiewicza 78a

Stacjonarny kantor kryptowalut Cashify w Kielcach znajduje się w samym centrum miasta - tuż obok głównej stacji kolejowej Kielce oraz kluczowych przystanków autobusowych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się też 4-gwiazdkowy hotel Grand Hotel Kielce. Jeśli chcesz szybko, bezpiecznie i w prosty sposób wymienić swoje kryptowaluty, skontaktuj się z kantorem w Kielcach!

CASHIFY - KRYPTOWALUTY I METALE SZLACHETNE

Sprzedaż, zakup i wymiana kryptowalut Kielce

Kantor kryptowalut Kielce

Sienkiewicza 78a,

25-501 Kielce

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek

9:00-17:00

Kontakt (prosimy o telefon przed wizytą):

+48 880 600 260

nasze lokalizacje

Sprawdź czy jesteśmy już w Twojej okolicy!

Znajdź najbliższy Kryptomat Cashify, kantor stacjonarny lub kantor mobilny i ciesz się transakcją bez ryzyka!

Sprawdź lokalizacje
Sprawdź lokalizacje

Szybka i prosta wymiana kryptowalut w Kielcach

Znajdujący się w samym centrum Kielc, przy ul. Sienkiewicza 78a kantor kryptowalut Cashify Kielce oferuje Ci bezpieczny i prosty sposób na wymianę kryptowalut oraz walut fiat, a nawet wymianę lub zakup metali szlachetnych. Kantor znajduje się tuż przy stacji kolejowej Kielce, Grand Hotel Kielce oraz Galerii Wieża Sztuki, co sprawia, że jesteśmy łatwo dostępni dla wszystkich mieszkańców miasta, a dojazd jest komfortowy i bezproblemowy. Jeśli chcesz wymienić kryptowaluty, skontaktuj się pod numerem telefonu i umów dogodny termin spotkania!

Kantor krypto Cashify Kielce to miejsce, gdzie bezproblemowo, łatwo i legalnie przeprowadzisz transakcje z wykorzystaniem kryptowalut. W prosty sposób kupisz swojego pierwszego Bitcoina czy zmonetyzujesz zyski z inwestycji w kryptowaluty, wypłacając gotówkę prosto do ręki lub wymieniając je na metale szlachetne, takie jak złote sztabki czy monety bulionowe.

Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z technologią blockchain, jesteśmy tu, aby Ci pomóc i wesprzeć Cię w Twoich inwestycjach. Nasza oferta obejmuje zakup, sprzedaż i wymianę ponad 460 różnych kryptowalut, w tym BTC, BCH, ETH, LTC, DOGE, DASH, ZEC, XMR, LBTC, XRP, USDT, a także walut fiat, takich jak EUR, GBP, PLN, USD i wiele innych.

W kantorze w Kielcach stawiamy na transparentność i uczciwość każdej wymiany. Nie ma u nas ukrytych kosztów ani niejasnych opłat. Zanim dokonasz transakcji, masz pełną wiedzę na temat warunków i prowizji kantoru oraz tego, skąd wynikają nasze wyliczenia. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, aby zapewnić Ci spokojne i pewne transakcje.

Jednym z naszych atutów jest stabilny kurs referencyjny oparty na USDT, co gwarantuje Ci klarowność i pewność w obliczeniach. Ponadto, unikamy zbędnych procedur bankowych, co minimalizuje ryzyko blokady konta bankowego i daje Ci komfort w trakcie wymiany kryptowalut. W Kantorze Kielce cenimy uczciwość, przejrzystość i legalność transakcji, aby każda z nich była bardziej jak przyjazne spotkanie, niż formalna konfrontacja. Poznaj nową jakość wymiany kryptowalut i umów spotkanie!

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.