Mobilny kantor kryptowalut - Łomża

Kantor kryptowalutowy Cashify w Łomży to mobilny punkt, który sprawi, że zakup lub sprzedaż kryptowalut, a także wymiana kryptowalut na metale szlachetna będzie wygodna, bezpieczna i ekspresowa. Skontaktuj się i umów spotkanie z mobilnym kantorem w Łomży.

CASHIFY - KRYPTOWALUTY I METALE SZLACHETNE

Wygodna wymiana kryptowalut z dojazdem w Łomży i okolicy

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię zakup kryptowalut czy sprzedaż kryptowalut i wypłata gotówki, mobilny kantor kryptowalutowy Cashify będzie dla Ciebie jednym z najwygodniejszych rozwiązań na rynku. Wystarczy umówić spotkanie w dogodnym miejscu i czasie, a nasz przedstawiciel zjawi się na nim z odpowiednią ilością gotówki, by przeprowadzić z Tobą sprawną transakcję wymiany. Bez komplikacji, bez zbędnych formalności i bez stresu. Do 1 000 EUR także bez procedury KYC.

nasze lokalizacje

Sprawdź czy jesteśmy już w Twojej okolicy!

Znajdź najbliższy Kryptomat Cashify, kantor stacjonarny lub kantor mobilny i ciesz się transakcją bez ryzyka!

Sprawdź lokalizacje
Sprawdź lokalizacje

Wymiana w mobilnym kantorze kryptowalutowym Cashify

Cashify w Łomży czeka na Twój kontakt, by ustalić dogodne dla obu stron miejsce i czas spotkania na sprawną i bezpieczną wymianę kryptowalut. Nasz mobilny kantor kryptowalutowy Cashify oferuje szybką, pewną i dyskretną wymianę kryptowalut na tradycyjną walutę lub odwrotnie. Możesz także u nas nabyć złoto za gotówkę lub kryptowaluty. Nawet jeśli jesteś początkującym na tym rynku, nasz przedstawiciel z przyjemnością Ci pomoże. Poprowadzi Cię przez proces zakupu lub sprzedaży kryptowalut, odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Zastanawiasz się jak wygląda proces wymiany w naszym mobilnym kantorze? Wszystko zaczyna się od Twojego pierwszego kroku - kontaktu i umówienia spotkania, na którym omówimy szczegóły transakcji. Przed spotkaniem przygotuj dostęp do swojego portfela, niezależnie od tego, czy jest to portfel cyfrowy, sprzętowy czy giełdowy. W trakcie wymiany w naszym mobilnym kantorze w Łomży, nasz przedstawiciel obliczy sumę do zapłaty oraz prowizję za transakcję, korzystając z aktualnego kursu USDT. Następnie wystarczy tylko przekazać gotówkę i oczekiwać na transfer środków (jeśli kupujesz kryptowaluty) lub wysłać kryptowaluty na wskazany przez przedstawiciela adres portfela i odebrać gotówkę od ręki (jeśli sprzedajesz).

Niezależnie od wartości transakcji, jeśli nie przekracza ona 1 000 EUR, nie będziesz musiał przechodzić przez obowiązkową procedurę KYC. Oczywiście, dbamy o bezpieczeństwo i legalność każdej operacji, więc możesz być pewien, że wszystko odbywa się zgodnie z przepisami prawa i jest w 100% bezpieczne, zarówno dla Twoich środków, jak i danych osobowych.

Nasz przedstawiciel z mobilnego kantoru kryptowalut w Łomży jest w stanie dojechać do Ciebie w wyznaczone miejsce w okolicy, co sprawia, że ​​cały proces wymiany staje się jeszcze bardziej komfortowy. To oszczędność czasu i energii, nie musisz martwić się o transport, a cała transakcja odbywa się w warunkach, które są dla Ciebie wygodne.

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.