Kantor kryptowalut - Rzeszów - Warszawska 18

Stacjonarny kantor kryptowalut Cashify znajduje się w centrum Rzeszowa przy ul. Warszawskiej 18, na parterze nowoczesnego biurowca SkyRes. Pod budynkiem oraz w okolicy znajduje się ogólnodostępny bezpłatny do godziny parking. Do kantoru można również dostać się w dogodny sposób komunikacją miejską - przystanki autobusowe obok budynku. W niedalekiej okolicy znajduje się dworzec pkp i pks oraz rynek miejski.

CASHIFY - KRYPTOWALUTY I METALE SZLACHETNE

Sprzedaż, zakup i wymiana kryptowalut Rzeszów

Kantor kryptowalut Rzeszów

Warszawska 18,

35-205 Rzeszów

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek

11:00-16:30

Kontakt:

+48 733 775 727

nasze lokalizacje

Sprawdź czy jesteśmy już
w Twojej okolicy!

Znajdź najbliższy Kryptomat Cashify, kantor stacjonarny lub kantor mobilny i ciesz się transakcją bez ryzyka!

Sprawdź lokalizacje
Sprawdź lokalizacje

Szybka i prosta wymiana kryptowalut w Rzeszowie

Zlokalizowany w sercu Rzeszowa, przy ul. Warszawskiej 18, nasz stacjonarny kantor oferuje Ci prosty i bezpieczny sposób na handel kryptowalutami. Wykorzystaj naszą ofertę, by legalnie, szybko i bez kłopotów nabyć, sprzedać za gotówkę czy nawet zamienić kryptowaluty na inwestycyjne złoto lub srebro. Kantor Cashify to miejsce, w którym bez ryzyka i w przyjaznej atmosferze możesz przeprowadzić transakcje kryptowalutowe!

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jak kupić kryptowalutę czy jak ją sprzedać, kantor Cashify jest idealnym miejscem dla Ciebie. Usługi wymiany, które oferujemy, są łatwe, błyskawiczne i przyjazne dla każdego, bez względu na doświadczenie w obszarze kryptowalut. W kantorach kryptowalutowych oferujemy Ci kupno, sprzedaż i wymianę ponad 460 różnych kryptowalut, w tym BTC, BCH, ETH, LTC, DOGE, DASH, ZEC, XMR, LBTC, XRP, USDT oraz walut fiat, w tym EUR, GBP, PLN i USD.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym inwestorem czy też dopiero zaczynasz swoją przygodę z blockchainem, jesteśmy tu, by pomóc i zapewnić Ci profesjonalne wsparcie. W naszym kantorze dokonasz wymiany kryptowalut na tradycyjną walutę i na odwrót, a także zamienisz kryptowaluty na złoto - efektywnie, legalnie i zawsze z naciskiem na najwyższy standard bezpieczeństwa.

Jednym z atutów wymiany w Cashify jest transparentność procesu - nie ma ukrytych kosztów i dodatkowych opłat. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek transakcji dokładnie wiesz, jakie są warunki i jaka będzie prowizja kantoru. Nie naliczamy ukrytych opłat za żadne operacje związane z wydaniem gotówki lub transferem kryptowalut - naszą misją jest uczciwość, przejrzystość i legalność.

Korzystamy z USDT, który gwarantuje stabilność finansową, więc prowizja i kurs wymiany zawsze są określane na podstawie aktualnego kursu tego stablecoina. Kupno i sprzedaż kryptowalut zawsze odbywa się na zasadach transparentnych. Ominięcie procesu bankowego pomaga nam zredukować ryzyko blokady konta bankowego.

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.