Kantor kryptowalut - Warszawa - Grochowska 135C

Stacjonarny kantor kryptowalut Cashify w Warszawie, przy ul. Grochowskiej 135C znajduje się w dzielnicy Praga-Południe. Jest bardzo dobrze skomunikowany, ponieważ znajduje się niedaleko Ronda Wiatraczna oraz wyjazdu z miasta na wschód. Wizyta w tym kantorze jest idealną opcją dla tych osób, które niekoniecznie chcą wjeżdżać do centrum miasta.

CASHIFY - KRYPTOWALUTY I METALE SZLACHETNE

Zakup, sprzedaż i wymiana kryptowalut Warszawa

Kantor kryptowalut Warszawa

Grochowska 135C,

04-139 Warszawa

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek

10:00-18:00

Kontakt:

+48 507 507 953

nasze lokalizacje

Sprawdź czy jesteśmy już w Twojej okolicy!

Znajdź najbliższy stacjonarny kantor kryptowalut, kantor mobilny lub Kryptomat Cashify (bitomat) i ciesz się transakcją bez ryzyka!

Sprawdź lokalizacje
Sprawdź lokalizacje

Szybka i prosta wymiana kryptowalut w Warszawie

Cashify to sieć stacjonarnych kantorów kryptowalut, która działa na terenie Warszawy w kilku punktach. Na Pradze-Południe jest to lokal znajdujący się przy ul. Grochowskiej 135C. To miejsce, gdzie każdy może bezpiecznie i sprawnie dokonać wymiany, zakupu lub sprzedaży kryptowalut, a także zamienić swoje cyfrowe aktywa na metale szlachetne. Dzięki usługom Cashify, inwestowanie w kryptowaluty stało się prostsze i bardziej dostępne, niż kiedykolwiek wcześniej.

W Cashify klienci mają możliwość dokonywania różnorodnych operacji związanych z kryptowalutami. Chociaż głównym celem jest ułatwienie wymiany między kryptowalutami a gotówką, oferta jest znacznie szersza. Można tutaj zarówno nabyć ponad 460 różnych kryptowalut, między innymi BTC, BCH, ETH, LTC, DOGE, DASH, ZEC, XMR, LBTC, XRP, USDT, jak i sprzedać swoje cyfrowe aktywa, otrzymując w zamian tradycyjną walutę (PLN, USD, EUR i inne).

Dodatkowo, kantor Cashify oferuje możliwość zamiany kryptowalut na metale szlachetne, co może być interesującą opcją dla osób szukających alternatywnych form inwestycji lub po prostu tych, którzy chcą zdywersyfikować swoje portfolio.

Bezpieczeństwo transakcji jest priorytetem Cashify. Ten kantor kryptowalut wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne i dba o zachowanie pełnej dyskrecji oraz poufności danych klientów. Wszystkie operacje są przeprowadzane profesjonalnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Dzięki temu klienci Cashify mogą mieć pewność, że ich transakcje są w pełni bezpieczne i zgodne z prawem.

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.