Bahamas Homes

Inwestycja Bahamas Homes położona na wschodzie Kyrenii, przenosi Bahamy bliżej Ciebie. Z nowoczesnym i unikalnym designem, różnorodnymi przestrzeniami i wszystkimi oferowanymi udogodnieniami, Bahamas Homes przyciąga wzrok i kusi rajskim klimatem.

Adres:

Esentepe, Cypr

Cena

od $136k

No items found.

Cały projekt składa się z trzech etapów, oferując łącznie 701 jednostek. Pierwszy etap składa się ze 113 apartamentów oraz świenie przemyślanych plażowych i morskich willi znajdujących się tuż przed brzegiem morza. Etap II inwestycji Bahamas Homes składa się z 284 jednostek i obejmuje zarówno apartamenty typu 1+1 , jak i 2+1. Etap III, najnowszy dodatek do Bahamas Homes, składa się z 304 jednostek i obejmuje apartamenty typu studio, penthouse oraz 1+1 i 2+1.

To egzotyczne miejsce ma nieograniczony widok na północ, w kierunku błękitu Morza Śródziemnego i panoramiczny widok na południe - na Góry Pięciopalczaste. Z wszystkimi udogodnieniami na miejscu, ten jedyny w swoim rodzaju projekt stanowi przedsmak raju.  

Bahamas Homes zapewnia swoim mieszkańcom i gościom szereg udogodnień. Wszystkie niezbędne usługi są tu na wyciągnięcie ręki. Na terenie inwestycji znajdują się restauracje, kino plenerowe, plac zabaw dla dzieci, kryty podgrzewany basen, centrum odnowy biologicznej, sauna, hamam (łaźnia turecka), minimarket, kawiarnia i apteka. Inwestycja Bahamas Homes oferuje także szeroki zakres usług dla właścicieli nieruchomości lub gości wynajmujących. Obejmują one usługi concierge, usługi wynajmu, usługi transportowe, pralnię oraz centrum urody.

Zapraszamy do zakupu ostatnich dostępnych apartamentów w tej inwestycji na Cyprze Północnym. W ofercie znajdują się m.in. studia z ogródkiem, tarasem i dostępem do basenu oraz studia penthouse z dodatkowym tarasem na dachu. Wszystkie apartamenty znajdują się w trzecim etapie inwestycji Bahamas Homes. Skorzystaj z tej okazji i zamieszkaj w luksusowych apartamentach na rajskiej wyspie, płacąc kryptowalutami!

Zostaw wiadomość

Zrób pierwszy krok do swojego marzenia

Z Cashify zyskujesz swobodę, a my dbamy o uwolnienie potencjału krypto, ich dostępność i wymienialność, dzięki którym dokonujesz transakcji tak, jak chcesz - bez ograniczeń, na jasnych zasadach i w 100% legalnie.

Dziękujemy! Skontaktujemy się z tobą jak najszybciej!
Oops! Coś poszło nie tak
Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.