Cibukan City

Cibukan City to karaibski raj, który pozwoli Ci zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym. Apartamenty zaprojektowane w ramach inwestycji doskonale wyrażają definicję komfortu oraz łączą nowoczesny design z zamiłowaniem do tego, co naturalne.

Adres:

El Valle, Samana, Dominikana

Cena

od $170k

No items found.

Cibukan City na Dominikanie to wyjątkowa propozycja dla cyfrowych nomadów i osób szukających równowagi między pracą a życiem prywatnym w pięknym i luksusowym otoczeniu. Projekt ten jest odpowiedzią na rosnącą popularność pracy zdalnej, oferując mieszkańcom cztery rodzaje nowoczesnych i przytulnych apartamentów zaprojektowanych tak, aby zapewnić idealne połączenie komfortu, nowoczesności oraz bliskości natury.

Wśród udogodnień w Cibukan City znajdują się relaksujący basen, centrum sportowe, wysokiej jakości restauracja, dostęp do szybkiego internetu, całodobowa ochrona, miejsca dedykowane komfortowej pracy oraz tarasy z widokiem na ocean. Cibukan City położone jest wzdłuż dziewiczych wybrzeży Samany, oferując zapierające dech w piersiach widoki na morze oraz ekskluzywne apartamenty urządzone w świetnie przemyślany sposób. Każdy z nich został zaprojektowany z wysokim standardem wykończenia, wykorzystując lokalne surowce, co odzwierciedla zaangażowanie w zrównoważony rozwój tego regionu. Cibukan City oferuje 16 nowoczesnych, w pełni wyposażonych apartamentów o różnych wymiarach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb mieszkańców, stanowiąc idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnego azylu, jednocześnie umożliwiając pracę zdalną w komfortowych warunkach.

Mieszkańcy Cibukan City mogą zanurzyć się w pięknie Karaibów, korzystając z unikalnego połączenia nowoczesnego komfortu z tropikalnym urokiem, a bliskość plaż i różnorodnych atrakcji na świeżym powietrzu czyni Cibukan idealną bazą do odkrywania Dominikany. Lokalizacja w El Valle zapewnia unikalną bioróżnorodność i bliskość do kultury lokalnej, przy jednoczesnym świetnym połączeniem lotniczym ze światem, co stanowi dodatkowy atut dla mieszkańców.

Zostaw wiadomość

Zrób pierwszy krok do swojego marzenia

Z Cashify zyskujesz swobodę, a my dbamy o uwolnienie potencjału krypto, ich dostępność i wymienialność, dzięki którym dokonujesz transakcji tak, jak chcesz - bez ograniczeń, na jasnych zasadach i w 100% legalnie.

Dziękujemy! Skontaktujemy się z tobą jak najszybciej!
Oops! Coś poszło nie tak
Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.