Cocco Lagoon

Cocco Lagoon to inwestycja łącząca w sobie luksus 5-gwiazdkowego condohotelu z rajskim krajobrazem, turkusowymi wodami Oceanu Indyjskiego i różnorodnością natury.

Adres:

Wambaa, Pemba, Zanzibar

Cena

od $74k

No items found.

Resort Cocco Lagoon to apartamenty i wille z basenem na własność na rajskiej wyspie Pemba należącej do Archipelagu Zanzibar. Nieruchomości w ramach tej inwestycji znajdują się w otoczeniu rezerwatu przyrody, ale z pełnym dostępem do infrastruktury hotelowej. Do dyspozycji mieszkańców i gości są m.in. 3 restauracje, marina, spa, siłownia, recepcja, amfiteatr, beach bar czy internet satelitarny, który zapewnia doskonałą łączność ze światem i pozwala na niezakłóconą pracę tym, którzy planują pracować zdalnie. Oprócz tego, inwestorzy w nieruchomości w Cocco Lagoon na Zanzibarze mogą liczyć na pełne wsparcie operatora hotelowego, który zarządza nieruchomością. Dochód pasywny dla właściciela wynosi nawet 25% rocznie.

Cocco Lagoon to condohotel, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie rajskiej plaży, bez lokalnych sprzedawców i tłoku. Można iść na spacer i kilometrami nikogo nie spotkać. Oprócz tego, można tutaj podziwiać jedną z najpiękniejszych raf koralowych, z widocznością do 50m pod wodą. Na miłośników lokalnych aktywności czekają m.in. sporty wodne czy snorkeling, a także wspaniała lokalna kuchnia. Ceny nieruchomości na Zanzibarze, czyli popularnym kierunku wakacyjnym, są już w trakcie trendu wzorstowego. Kilka miesięcy temu w Zanzibar zainwestowały dwie znane marki bankowe Deutsche Bank i Citi Bank, które wyłożyły 428 mln USD na rozbudowę lotniska międzynarodowego na Pembie i na infrastrukturę drogową. Takie inwestycje zawsze wpływają na wzrost wartości nieruchomości i popularyzację kierunku.

Resort Cocco Lagoon składa się z 249 nieruchomości mieszkalnych, w tym w pierwszej linii brzegowej. Wykończone apartamenty 32m² są w cenie już od 74k USD, a luksusowe wille z basenem 240m² w cenie od 570k USD.

Zostaw wiadomość

Zrób pierwszy krok do swojego marzenia

Z Cashify zyskujesz swobodę, a my dbamy o uwolnienie potencjału krypto, ich dostępność i wymienialność, dzięki którym dokonujesz transakcji tak, jak chcesz - bez ograniczeń, na jasnych zasadach i w 100% legalnie.

Dziękujemy! Skontaktujemy się z tobą jak najszybciej!
Oops! Coś poszło nie tak
Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.