COMO Residences

COMO Residences by Nakheel to inspirowany wodą synonim wyrafinowanego stylu życia, położony w sercu prestiżowej dzielnicy. Ta ekskluzywna kolekcja apartamentów to prawdziwe dzieło sztuki stworzone z myślą o tych, którzy szukają domu przewyższającego wszelkie oczekiwania.

Adres:

Palm Jumeirah, Dubai

Cena

od $1.4mln

No items found.

Zaprojektowany przez światowej sławy architektów, każdy aspekt COMO Residences został starannie przemyślany, aby zapewnić mieszkańcom życie na najwyższym poziomie oraz otoczenie sztuką i designem w najlepszej formie. Eleganckie fasady, przestronne tarasy i panoramiczne okna oferują niesamowite widoki na miejską panoramę i pulsujące życie metropolii.

COMO Residences oferuje różnorodność mieszkań, od przytulnych apartamentów z jedną sypialnią po rozległe penthouse'y. Każde mieszkanie (z dwiema, trzema, czterema, pięcioma, sześcioma i siedmioma sypialniami) wykończone jest z najwyższą starannością, z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości, inteligentnych systemów domowych i nowoczesnych udogodnień, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta. Inwestycja Nakheel to także projekt, który ceni sobie zrównoważony rozwój, zapewniając rozwiązania oszczędzające energię, systemy odzysku wody oraz zielone przestrzenie, które wspomagają dobrostan mieszkańców i globalną ekologię.

Wśród udogodnień dla mieszkańców COMO Residences są m.in. basen infinity na dachu z przepięknym widokiem na miasto, basen z piaszczystą plażą przy budynku, nowoczesne centrum fitness i spa, centrum biznesowe z salami konferencyjnymi, prywatny park i ogrody wyłącznie dla mieszkańców, sala multimedialna i pokój zabaw dla dzieci, concierge czy ekologiczne rozwiązania i zrównoważone zarządzanie nieruchomością. Zlokalizowany w strategicznej lokalizacji - najbardziej prestiżowej dzielnicy Dubaju Palm Jumeirah, COMO Residences cieszy się bliskością do ścisłego centrum miasta, zapewniając łatwy dostęp do najlepszych restauracji, luksusowych sklepów, zielonych parków oraz światowej klasy atrakcji kulturalnych i rozrywkowych.

Inwestycja w COMO Residences to nie tylko zakup nieruchomości, ale dołączenie do wyjątkowej społeczności i styl życia, który przechodzi najśmielsze oczekiwania. To miejsce, gdzie każdy dzień jest nową okazją do cieszenia się luksusem, pięknem i komfortem, który zasługuje na miano doskonałości. Odkryj COMO Residences by Nakheel – miejsce, gdzie nie musisz wybierać między designem a funkcjonalnością.

Zostaw wiadomość

Zrób pierwszy krok do swojego marzenia

Z Cashify zyskujesz swobodę, a my dbamy o uwolnienie potencjału krypto, ich dostępność i wymienialność, dzięki którym dokonujesz transakcji tak, jak chcesz - bez ograniczeń, na jasnych zasadach i w 100% legalnie.

Dziękujemy! Skontaktujemy się z tobą jak najszybciej!
Oops! Coś poszło nie tak
Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.