Ellington Views I

Ellington Views I by Ellington Properties gwarantuje swoim mieszkańcom kontakt z naturalnym pięknem i miejskim życiem. Inwestycja w Ras Al Khaimah wyróżnia się stylem butikowego hotelu, basenem typu Beach Club i świetnie zaprojektowaną strefą rekreacyjną inspirowaną spokojnym, nadmorskim życiem.

Adres:

Al Hamra Village, Ras Al Khaimah

Cena

od $435k

No items found.

Ellington Views I to dwuwieżowy kompleks mieszkalny oferujący niezrównane udogodnienia i zapierające dech w piersiach widoki, od strefy basenowej Beach Club oraz strefy rekreacyjnej Beach Pavilion, które przywodzą na myśl wspomnienie nadmorskich kurortów i zapewniają bezpośredni dostęp do pola golfowego i plaży, poprzez strefę rozrywki dla najmłodszych, aż po strefy relaksu z niesamowitym widokiem na miasto na samych szczytach budynków.

W Ellington Views I czekają na Ciebie 4 rodzaje apartamentów: mieszkania typu studio oraz mieszkania z 1, 2 lub 3 sypialniami ulokowane w obu budynkach projektu Ellington Properties: West Tower i East Tower. Każdy z lokali jest zaprojektowany tak, by zapewnić swoim mieszkańcom jak najpiękniejsze widoki: na wyspę Al Marjan, zielone pole golfowe Al Hamra i spokojne wody Kanału Wodnego Al Hamra. Udogodnienia, jakie tutaj zaprojektowano, to m.in. siłownia, restauracje, różnorodne strefy basenowe z prawdziwym piaskiem, centrum handlowe, bawialnie dla dzieci, strefa jogi, strefa do grillowania czy pole golfowe.

Ras Al Khaimah, w którym mieści się Ellington Views I, może poszczycić się zróżnicowanym krajobrazem, który zadowoli zarówno poszukiwaczy wrażeń, jak i miłośników przyrody. Od gór, idealnych do uprawiania turystyki pieszej i kolarstwa górskiego, po spokojne plaże nad Zatoką Perską - w Ras Al Khaimah znajdziesz to wszystko i jeszcze więcej.

Zostaw wiadomość

Zrób pierwszy krok do swojego marzenia

Z Cashify zyskujesz swobodę, a my dbamy o uwolnienie potencjału krypto, ich dostępność i wymienialność, dzięki którym dokonujesz transakcji tak, jak chcesz - bez ograniczeń, na jasnych zasadach i w 100% legalnie.

Dziękujemy! Skontaktujemy się z tobą jak najszybciej!
Oops! Coś poszło nie tak
Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.