Le Conde

Inwestycja Le Condé w Phnom Penh w Kambodży to obraz nowoczesnego podejścia do projektowania, które łączy w sobie wspaniały design, szacunek dla tradycji i najnowsze osiągnięcia technologiczne, wdrażając wraz z marką Xiaomi rozwiązania typu "smart home" w każdym wnętrzu.

Adres:

Phnom Penh

Cena

od $140.90k

No items found.

Architektura Le Condé jest uważana za integrację ideologii legendarnego kambodżańskiego architekta Vann Molyvanna. Inspirowane elegancką formą azjatyckich tarasów rolniczych, Le Condé prezentuje się światu jako „rozszerzenie natury”.

Le Condé jest pierwszym w Kambodży projektem mieszkaniowym typu "smart home", realizowanym w strategicznym partnerstwie z marką Xiaomi – światowej sławy firmą technologiczną o wartości rynkowej przekraczającej 45 miliardów dolarów. Inwestycja oferuje kompleksowe, inteligentne rozwiązania, które pozwalają na łatwą kontrolę urządzeń i ułatwienie codziennych czynności, tworząc inteligentny dom.

Design inwestycji Le Condé zachwyca na każdym kroku. Mieszkańcy kompleksu mogą cieszyć się także niesamowitymi widokami na miasto prosto ze swoich apartamentów i rozległych balkonów. Le Condé oferuje przestronne mieszkania zaprojektowane w otwartym planie, wypełnione naturalnym światłem wpadającym przez spektakularne okna. Eleganckie schematy kolorystyczne pięknie komponują się z naturalnymi materiałami wykorzystanymi do budowy i wykończenia przestrzeni. W inwestycji Le Condé dostępne są już tylko studia oraz mieszkania 1-pokojowe, z możliwością spłaty na raty: 30% wpłata początkowa, 60% płatne przez rok i 10% przy odbiorze. Budynek będzie oddany do użytku jego mieszkańcom 31 sierpnia 2024 roku. Rewolucyjne udogodnienia dla mieszkańców obejmują przestrzeń handlową (BKK Avenue), przestrzeń relaksu do czytania (parter), bieżnię (6. piętro), siłownię (6. piętro), bawialnię dla dzieci (15. piętro), ogród na dachu (32. piętro) oraz bar na dachu (44. piętro).

Le Condé, 43-piętrowy budynek mieszkalno-użytkowy w Phnom Penh zaprojektowany przez firmę Wangfu International Real Estate Development Co., Ltd, z koncepcją "Sserce wszystkiego" - wszystkie zabytki kraju są Twoimi sąsiadami, a strategiczna lokalizacja zapewnia komforotowy dojazd w każde kluczowe miejsce w okolicy.

Zostaw wiadomość

Zrób pierwszy krok do swojego marzenia

Z Cashify zyskujesz swobodę, a my dbamy o uwolnienie potencjału krypto, ich dostępność i wymienialność, dzięki którym dokonujesz transakcji tak, jak chcesz - bez ograniczeń, na jasnych zasadach i w 100% legalnie.

Dziękujemy! Skontaktujemy się z tobą jak najszybciej!
Oops! Coś poszło nie tak
Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.