Parkside Views

Zamieszkaj w nowoczesnym kompleksie ze wszystkimi udogodnieniami i niepowtarzalnym widokiem na Burj Khalifa. Złap równowagę pomiędzy miejskim zgiełkiem a naturą w strategicznej lokalizacji - tuż przy jednej z głównych arterii miasta - Al Khail Road. Zielone serce Dubaju czeka na Ciebie!

Adres:

Dubai Hills, Dubai

Cena

od $395k

No items found.

Witaj w Parkside Views, harmonijnym połączeniu luksusu, rozwoju osobistego, wspaniałej społeczności i zamiłowania do natury. Inwestycja usytuowana na tle kultowego Burj Al Arab, z widokiem na bujną zieleń Dubai Hills Park znajduje się także w strategicznej lokalizacji - świetnie skomunikowanej i jednej z najbardziej rozwiniętych dzielnic Dubaju - Dubai Hills.

Inwestycja Parkside Views to w sumie 140 jednoosobowych, 150 dwuosobowych i 79 trzyosobowych apartamentów. Oprócz tego, inwestorzy mogą wybierać także spośród 12 mieszkań dwupoziomowych oraz 6 kamienic z trzema sypialniami.

Na terenie Parkside Views nie brakuje licznych stref rozrywki, relaksu i sportu, takich jak: wewnętrzna oraz plenerowa siłownia, tor do joggingu, boiska, skate park, rozległa strefa basenowa wraz z bezpieczną strefą dedykowaną najmłodszym, place zabaw, tor dla psów czy strefa grillowa. Mieszkańcy Parkside Views mają bezpośredni dostęp do światowej klasy udogodnień, takich jak rozległy Dubai Hills Park, słynny Dubai Hills Golf Club i popularne centrum handlowe Dubai Hills Mall, dzięki czemu 650+ sklepów premium, restauracji, kawiarni i punktów usługowych jest na wyciągnięcie ręki.

Parkside Views by Emaar to perfekcyjny balans pomiędzy nowoczesnym życiem a naturalnym pięknem. Jeden z apartamentów w tej lokalizacji może być Twój! Skontaktuj się i zapytaj o szczegóły.

Zostaw wiadomość

Zrób pierwszy krok do swojego marzenia

Z Cashify zyskujesz swobodę, a my dbamy o uwolnienie potencjału krypto, ich dostępność i wymienialność, dzięki którym dokonujesz transakcji tak, jak chcesz - bez ograniczeń, na jasnych zasadach i w 100% legalnie.

Dziękujemy! Skontaktujemy się z tobą jak najszybciej!
Oops! Coś poszło nie tak
Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.