Samana Portofino

Innowacyjny projekt inspirowany włoskim designem i elegancją w świetnie skomunikowanej dzielnicy Dubai Production City. Samana Portofino to nie tylko miejsce do życia ze wszystkimi udogodnieniami - to dom, który naprawdę możesz nazwać swoim.

Adres:

Dubai Production City, Dubai

Cena

od $190k

No items found.

Samana Portofino by Samana Developers to wyjątkowe miejsce, gdzie luksus spotyka się z nowoczesnymi udogodnieniami. Barwy i kształty, jakie towarzyszą tej niezwykłej inwestycji doskonale reprezentują symfonię kolorów inspirowaną dziedzictwem artystycznym, historią kultury i naturalnymi krajobrazami włoskiej Riwiery. Oszałamiająca architektura Samana Portofino jest świadectwem nowoczesnej elegancji. Zarówno całość, jak i każdy, najmniejszy detal łączy eleganckie linie z naturalnymi elementami, tworząc wizualne arcydzieło, które wyróżnia się na tle panoramy Dubai Production City.

Samana Portofino to doskonale przemyślane i dobrze wykonane apartamenty, z których każdy ma swój własny, prywatny basen na balkonie (łącznie inwestycja ta posiada 116 apartamentów typu studio, 59 apartamentów z 1 sypialnią i 51 apartamentów z 2 sypialniami). Oprócz tego, mieszkańcy Samana Portofino mogą korzystać ze świetnie zaprojektowanej infrastruktury w obiekcie oraz w jego najbliższym otoczeniu. Oprócz głównego i dziecięcego basenu z ogromnym tarasem rekreacyjnym, są tu także m.in. sauna, jacuzzi, boisko do koszykówki, strefa grillowa, wewnętrzna i zewnętrzna siłownia, stoły do tenisa stołowego, kino plenerowe czy plac zabaw dla dzieci.

Strategiczna lokalizacja tuż przy Sheikh Mohammed Bin Zayed Road zapewnia łatwy dostęp do wszystkich ważnych miejsc w mieście - około 15-20 minut drogi od Dubai Marina, JBR Beach czy Dubai Mall.

Zostaw wiadomość

Zrób pierwszy krok do swojego marzenia

Z Cashify zyskujesz swobodę, a my dbamy o uwolnienie potencjału krypto, ich dostępność i wymienialność, dzięki którym dokonujesz transakcji tak, jak chcesz - bez ograniczeń, na jasnych zasadach i w 100% legalnie.

Dziękujemy! Skontaktujemy się z tobą jak najszybciej!
Oops! Coś poszło nie tak
Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.