Scarab Club El Gouna

El Gouna powstała na zlecenie egipskiego miliardera jako prywatne miasteczko, które z czasem przeobraziło się w luksusowy kurort nad Morzem Czerwonym. Niezwykle atrakcyjny i popularny kierunek turystyczny. Zbudowana na wzór Wenecji - otoczona lagunami, wysepkami i zatokami połączonymi ze sobą za pomocą kanałów.

Adres:

El Gouna

Cena

od $150k

No items found.

Scarab Club El Gouna to jedna z najbardziej ekskluzywnych zamkniętych części Gouny. Osiedle zaprojektowano na wzór małego orientalnego miasta, dostosowanego do współczesnych potrzeb mieszkaniowych. Wszystkie apartamenty posiadają przestronne, ale prywatne tereny zewnętrzne, całkowicie odizolowane od widoku publicznego i z bezpośrednim dostępem do co najmniej jednego z dziewięciu basenów. Każde mieszkanie zawiera co najmniej dwa widoki, co zapewnia również naturalną wentylację.

Na miejscu mamy możliwość wypożyczenia jachtu czy skorzystania z ofert szkół nurkowania. Popularne są również sporty wodne, takie jak windsurfing czy jazda na nartach wodnych. Na lądzie oczywiście też jest co robić - bary i kluby tętnią życiem przez całą noc.

Zostaw wiadomość

Zrób pierwszy krok do swojego marzenia

Z Cashify zyskujesz swobodę, a my dbamy o uwolnienie potencjału krypto, ich dostępność i wymienialność, dzięki którym dokonujesz transakcji tak, jak chcesz - bez ograniczeń, na jasnych zasadach i w 100% legalnie.

Dziękujemy! Skontaktujemy się z tobą jak najszybciej!
Oops! Coś poszło nie tak
Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.