Vita Grande

Vita Grande to odpowiedź na poszukiwania idealnego miejsca do życia, gdzie luksus harmonijnie współgra z codziennym komfortem. Ten dziewiętnastopiętrowy wieżowiec w północno-wschodniej części Lazuward wznosi się nad Village Parks, oferując mieszkańcom nie tylko dom, ale i niezapomniany widok.

Adres:

Jumeirah Village Circle, Dubai

Cena

od $230k

No items found.

Vita Grande by Meteora to świetnie zaprojektowany budynek z przestronnym designem. Zainspirowany koncepcją butikowych przestrzeni mieszkalnych, Vita Grande wyróżnia się przestronnymi mieszkaniami z jedną sypialnią. Idealne proporcje pomieszczeń, precyzyjna inżynieria, wysokiej jakości materiały oraz uniwersalna koncepcja planowania - Meteora na nowo definiuje pojęcie życia na najwyższym poziomie!

Proponując apartamenty o powierzchni od 60 do 75 metrów kwadratowych, Vita Grande oferuje szereg opcji dla osób poszukujących harmonijnego połączenia miejskiej wygody, doskonałości architektonicznej i obiecującej inwestycji w stale rozwijający się krajobraz nieruchomości w Dubaju. W pobliżu obiektu Vita Grande znajduje się wiele renomowanych szkół, w tym Nord Anglia International School Dubai oddalona o 0,9 km i Australian International School Dubai oddalona o 1,4 km.

Strategiczne położenie Jumeirah Village Circle przy skrzyżowaniu głównych arterii - Al Khail Road i Mohamed bin Zayed Road, otoczony kluczowymi dzielnicami takimi jak JVT, Al Barsha South, Dubai Sports City i Motor City, będący sercem Nowego Dubaju, zapewnia łatwy dostęp do całego miasta: Al Khail Avenue Mall w odległości 2 minut, City Centre Al Barsha - 5 min czy Mall of the Emirates - 15 minut.

Vita Grande by Meteora nie jest tylko miejscem, gdzie się mieszka – to przestrzeń, która przekształca życie w codzienny luksus.

Zostaw wiadomość

Zrób pierwszy krok do swojego marzenia

Z Cashify zyskujesz swobodę, a my dbamy o uwolnienie potencjału krypto, ich dostępność i wymienialność, dzięki którym dokonujesz transakcji tak, jak chcesz - bez ograniczeń, na jasnych zasadach i w 100% legalnie.

Dziękujemy! Skontaktujemy się z tobą jak najszybciej!
Oops! Coś poszło nie tak
Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.