Samana Group

Samana Group to niesamowicie wizjonerski projekt Marka Zmysłowskiego, który pozwoli Ci poczuć się jak w raju na jednej z tropikalnych wysp Dominikany i czerpać z życia pełnymi garściami.

Skontaktuj się z nami
odkryj nowy styl życia

Odważ się żyć inaczej

Samana Group to nie tylko noclegi w luksusowym hotelu czy zakup działek i domów na karaibskiej wyspie. To nowy styl życia i społeczność, która decyduje o dalszym rozwoju niezwykłego projektu oraz całego ekosystemu Samana.

Dzięki Cashify możesz uczestniczyć w projekcie, ponieważ działając jako bramka płatności, umożliwiamy Ci płatności w kryptowalutach. Dom na wakacje, przeprowadzka na stałe, a może nowa forma inwestycji? Ty decydujesz co najbardziej Cię kręci.

Nowe możliwości inwestycyjne

Nieruchomości za kryptowaluty

To właśnie tam przenosi się 1% najbogatszych ludzi na świecie, ze względu na niepowtarzalny rajski klimat, zrównoważony rozwój i różnorodność przyrody oraz terenu, bez niebezpiecznych sąsiadów i nielegalnej imigracji.

Wszystko to sprawia, że Samana jest idealnym miejscem do spokojnej pracy, na wypoczynek, regenerację, a nawet spokojną emeryturę.

Jeśli chcesz poznać szczegóły i dowiedzieć się, czy dołączenie do społeczności Samana Group jest dla Ciebie, skontaktuj się z nami!

Dziękujemy! Skontaktujemy się z tobą jak najszybciej!
Oops! Coś poszło nie tak