Krypto Brejdaki 2 ┃ Cashify

Dołącz do nas podczas Krypto Brejdaków 2 - zapisz się, przyjdź i dowiedz się czegoś nowego! Widzimy się w Lublinie już 31 stycznia o godzinie 18:00!

Wybierz czas i miejsce transakcji Z Cashify

Elastyczny sposób na wymianę kryptowalut i fiat

Cashifam już 31 stycznia odwiedzi Lublin z drugą edycją Krypto Brejdaków. Zapraszamy wszystkich sympatyków Cashify, pasjonatów i profesjonalistów z dynamicznie rozwijającej się branży kryptowalut! Przygotuj się na solidną dawkę wiedzy i newsów. Wpadnij, posłuchaj naszych prelegentów oraz emocjonującej debaty, a na koniec weź udział w networkingu i po prostu baw się dobrze!

​Co w programie?

​Krypto Brejdaki 2 rozpoczną się od od serii trzech angażujących prelekcji, które poprowadzą eksperci z zakresu blockchain, Web3 i kryptowalut. Następnie przejdziemy do debaty, podczas której liderzy branży skonfrontują swoje poglądy na gorące i aktualne tematy. Na zakończenie zaprosimy Cię do sesji networkingowej, podczas której będziesz mógł nawiązać nowe kontakty, wymienić się wiedzą i doświadczeniami czy dyskutować o potencjalnych współpracach z innymi entuzjastami z branży.

​Agenda

​➡️ 18:00 - 18:05 - Przywitanie gości

​➡️ 18:05 - 18:35 - Jarosław Bandos - "AirDropy od A do Z - praca, hazard czy inwestycja?"

​➡️ 18:35 - 19:00 - Kacper z Cashify - "Rynek krypto, czyli jak zjeść ciastko i nie obejść się smakiem"

​➡️ 19:00 - 19:30 - przerwa, networking

​➡️ 19:30 - 20:00 - Filip Wróblewski - "Perspektywy technologii NFT w mainstreamie"

​➡️ 20:00 - 20:40 - Q&A - Kacper, Filip, Jarosław - Podyskutujmy o krypto

​➡️ 20:40 - 21:30 - Networking

​Rejestracja jest bezpłatna i obowiązkowa.

​O organizatorze - Cashify

​Cashify to ogólnopolska sieć kantorów kryptowalut oraz Kryptomatów (bitomatów), oferująca także wymianę kryptowalut BLIK oraz wymianę kryptowalut on-line. Jeśli szukasz sprawdzonego partnera do zakupu lub sprzedaży kryptowalut, znajdź najbliższy kantor Cashify!

​Dołącz do nas podczas Krypto Brejdaków 2 - zapisz się, przyjdź i dowiedz się czegoś nowego! Widzimy się w Lublinie już 31 stycznia o godzinie 18:00! 🚀

​📌 Nie przegap - zapisz datę!

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.