Next Block Expo 2024

15 i 16 maja odbędzie się Next Block Expo - jedno z największych wydarzeń tego typu w Europie, przynoszące nowe perspektywy i możliwości dla branży blockchain.

Wybierz czas i miejsce transakcji Z Cashify

Elastyczny sposób na wymianę kryptowalut i fiat

Next Block Expo ponownie zawita do Warszawy w dniach 15-16 maja 2024 roku. Wydarzenie jest częścią Polish Blockchain Week, dzięki któremu stolica Polski stanie się epicentrum europejskich innowacji.

Celem organizatorów jest podkreślenie rosnącego potencjału Polski, aby stać się kolejnym ważnym ośrodkiem Web3 w Europie. Ze względu na reputację Polski jako miejsca, w którym pracują wysoko wykwalifikowani i szanowani programiści, wiele marek wyraziło zainteresowanie otwarciem swoich oddziałów w Polsce. Działa tu wiele aktywnych projektów i społeczności, które będą również organizować wydarzenia towarzyszące przez cały tydzień, aby zakończyć tydzień wydarzeniem Next Block Expo 2024.

Miejscem czwartej edycji jest Multikino Złote Tarasy. Obecnych będzie ponad 2000 miłośników branży, ponad 140 renomowanych prelegentów oraz ponad 30 marek i projektów Web3. Dwa dni poświęcone będą omówieniu najnowszych prognoz i osiągnięć w branży blockchain.

Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele największych na świecie funduszy inwestycyjnych, tacy, jak Robby Yung, dyrektor inwestycyjny Animoca Brands, oraz Miko Matsumura, partner generalny w gumiCryptos.

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.