Gdzie i jak kupić $BIGSB do eksperymentu Epicki Flip?

Projekt Epicki Flip to innowacyjny eksperyment społeczny Rafała Zaorskiego, polegający na sprzedaży udziałów w kultowym apartamencie numer 504 w prestiżowym budynku Złota 44 w Warszawie. Gdzie kupić tokeny do zakupu udziałów?

Epicki Flip - udziały w apartamencie przy Złotej 44 za $BIGSB

Uczestnicy tej nieszablonowej akcji, oprócz udziałów i kluczy do lokalu, otrzymują także oficjalny wpis do księgi wieczystej i pełną swobodą w zarządzaniu swoim udziałem! Czynsz i media są opłacone na 3 lata do przodu. Dodatkowo, uczestnicy eksperymentu mogą skorzystać z darmowej obsługi prawnej w kontaktach ze wspólnotą Zlota 44 przez rok od rozpoczęcia eksperymentu. O bezpieczeństwo osób i mienia w apartamencie 504 będzie także dbać ochrona opłacona przez Rafała Zaorskiego na pierwsze 12 miesięcy trwania projektu.

Epicki Flip ma odpowiedzieć na pytania, takie jak m.in. to, czy właściciele będą skupować udziały od innych, by zwiększać swoją siłę głosu, czy powstanie zarząd i DAO apartamentu, czy powstaną biznesy w apartamencie 504 oraz czy po prostu 20 000 właścicieli się ze sobą dogada.

Według informacji podanych na oficjalnych kanałach projektu BigShortBets oraz Rafała Zaorskiego, jeden udział sprzedawany jest za 5000 zł lub 777 tokenów BIGSB. To oznacza, że kupowanie udziałów w apartamencie za tokeny będzie bardziej opłacalne, niż za FIAT, do momentu osiągnięcia ceny ~1.6 USD/$BIGSB. Aktualną cenę można sprawdzić na CoinGecko.

$BIGSB w Cashify

W nawiązaniu do opublikowanej kilka dni temu informacji o zakupie tokenów BIGSB przez Cashify, jest to idealny moment na wymianę $BIGSB potrzebnych do dołączenia do społecznego eksperymentu Epicki Flip, czyli uzyskania 1/20 000 lub więcej udziałów w apartamencie numer 504 przy Złotej 44 w Warszawie.

W Cashify zakupisz $BIGSB zarówno za gotówkę, jak i przelewem czy z wykorzystaniem szybkich płatności BLIK! Dodatkowo w kantorach dalej trwa promocja na obniżoną prowizję na handel tokenami BIGSB: aktualnie wynosi ona tylko 2.5%!

Jak kupić $BIGSB w Cashify?

Jeśli chcesz kupić tokeny BIGSB w Cashify, odezwij się na Telegramie do @Kopcibuszek lub skontaktuj się pod numerem telefonu +48 888 764 888.

$BIGSB na giełdach

Token BIGSB aktualnie nie jest notowany na żadnej z scentralizowanych giełd. Jeśli jednak chcesz kupić go na giełdzie, możesz skorzystać z giełd zdecentralizowanych. Wejdź na CoinGecko.com, za pomocą lupki wyszukaj "BIGSB" i kliknij w sekcję "Rynki"/"Markets". Możesz też skorzystać z tego linka: CoinGecko.com. Zobaczysz tam listę wszystkich giełd zdecentralizowanych, na których $BIGSB jest notowany - aktualnie jest to Uniswap v2.

Jeśli wolisz zakup z giełd zdecentralizowanych (DEX), które obsługują sieć blockchain, na której znajduje się $BIGSB, podążaj za poniższą instrukcją, by dokonać SWAPa.

  1. Pobierz i skonfiguruj portfel kryptowalutowy, który działa w sieci Ethereum. Przykładowo możesz wybrać Trust Wallet.
  2. Zarejestruj się lub zaloguj się na giełdzie, np. Binance i kup ETH jako swoją podstawową walutę.
  3. Prześlij ETH z giełdy Binance na swój portfel działający na sieci Ethereum (np. wspomniany wcześniej Trust Wallet). By to zrobić, kliknij wypłatę i wprowadz wymagane przez giełdę informacje. Skonfiguruj sieć na Ethereum, podaj kwotę transferu oraz adres swojego portfela i zatwierdź transakcję. W ciągu kilku minut środki powinny znaleźć się w portfelu.
  4. Wybierz zdecentralizowaną giełdę (DEX), z której chcesz skorzystać przy SWAPie. Jeśli używasz Trust Wallet, możesz wybrać np. 1inch. Upewnij się, że Twój portfel jest obsługiwany przez wybraną giełdę. Następnie połącz swój portfel z DEX.
  5. Czas na SWAPa! Wymień kupione wcześniej ETH na BIGSB. Wskaż ETH jako płatność, a BIGSB jako token, który chcesz nabyć i zatwierdź transakcję, klikając "Swap". Gotowe!

Jeśli w ostatnim kroku $BIGSB nie pojawia się na DEX, możesz wyszukać adres smart kontraktu na Etherscan.io. Skopiuj go i wklej na DEX, ale upewnij się, że posiadasz właściwy adres kontraktu.

Co wybrać?

Z pewnością łatwiej, taniej, szybciej i przyjemniej będzie w Cashify! Czekamy na Twoją wiadomość!

Lista artykułów

Zobacz inne artykuły

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.