Cashify z nagrodą dla "Najszybciej Rozwijającej się Społeczności" od NBX

Kolejne wyróżnienie na naszym koncie! Cashify zajęło pierwsze miejsce w kategorii "The Fastest Growing Community" ("Najszybciej Rozwijająca się Społeczność") tegorocznej edycji Next Block Expo! To kolejna nagroda, która należy się... Tobie!

Z niekrytą radością i dumą chcemy podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością - Cashify właśnie zdobyło nagrodę w kategorii "The Fastest Growing Community", którą odebraliśmy podczas tegorocznej edycji NBX, która odbyła się w dniach 15-16.05 w Złotych Tarasach w Warszawie! To wyróżnienie jest dla nas wyjątkowo cenne, bo pokazuje, że nasza wspólna praca i zaangażowanie przynoszą owoce.

Dzięki, że jesteście!

To, co udało się osiągnąć, zawdzięczamy przede wszystkim Wam, czyli reprezentantom Cashifam - naszej niezastąpionej społeczności. Wasze zaufanie, wsparcie i aktywność są dla nas najważniejsze. To Wy inspirujecie nas do dalszych działań i sprawiacie, że każdy dzień w Cashify jest pełen nowych wyzwań i możliwości.

Dziękując za to wyróżnienie, nie sposób także nie wspomnieć o naszych świetnych przyjaciołach brandu, partnerach i ambasadorach, którzy z pasją szerzą ideę Cashify oraz o wszystkich tych, którzy każdego dnia dzielą się swoimi pomysłami, opiniami i sugestiami. To dzięki Wam rozwijamy się w tak dynamicznym tempie i możemy oferować coraz lepsze rozwiązania.

Chcielibyśmy także podziękować wszystkim, którzy wspierali nas na różnych etapach rozwoju. Wasze zaangażowanie, potrzeby i sugestie były dla nas nieocenione. Ta nagroda to dla nas motywacja, by dalej kształtować rynek krypto w Polsce i nieustannie wyznaczać trendy w branży!

Jeszcze raz: wielkie dzięki za wszystko! Przed nami kolejne wyzwania i cele, ale z tak wspaniałą społecznością wierzymy, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Widzimy się już niedługo w Waszych miastach! Sprawdź najbliższe terminy naszych eventów na lu.ma/cashify!

Lista artykułów

Zobacz inne artykuły

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.